Здійснення заходів щодо врегулювання соціально-трудових відносин на дочірньому підприємстві «Волинський облавтодор» та структурних підрозділах (філіях) публічного акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»

опубліковано 18 лип. 2019 р., 00:24 НСПП Волинь
 Недофінансування дорожньої галузі за виконані роботи з державного та місцевих бюджетів призвело до ускладнення стану соціально-трудових відносин у трудових колективах дочірнього підприємства «Волинський облавтодор» та структурних підрозділах (філіях) публічного акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України». 
 22 квітня 2019 року керівництвом відділення НСПП у Волинській області проведено узгоджувальну зустріч із директором ДП «Волинський облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» та головою Волинської обласної об’єднаної профспілкової організації працівників шляхових господарств (далі – Волинська ООПО працівників шляхових господарств). 
 Під час зустрічі розглянуто існуючі проблемні питання стану соціально-трудових відносин (далі – СТВ) між найманими працівниками та роботодавцями підприємства та 7 філій, які знаходяться на обліку Відділення в системі запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). 
 Директор ДП «Волинський облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» поінформував про те, що в Укравтодорі погодили перелік об’єктів капітального, поточного, середнього ремонту доріг місцевого значення Волинської області. Фінансування розпочнеться після погодження Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету. Окрім того, кошти на ремонт місцевих доріг виділятимуть й з обласного бюджету за умови перевиконання його головних показників. Слід зазначити, що цьогоріч на автошляхи Волині планують спрямувати 393,9 млн. грн так званої дорожньої субвенції, яку витратять на ремонт доріг місцевого значення. Перелік волинських доріг, що ремонтуватимуть у 2019 році не повний. Адже Служба автомобільних доріг у Волинській області також здійснюватиме ремонтно-будівельні роботи на автошляхах державного значення. 
 Голова Волинської ООПО працівників шляхових господарств зазначив, що адміністрацією вживаються всі можливі заходи для стабілізації ситуації у колективах підприємств. 
 Присутні обговорили можливість врегулювання ситуації шляхом вступу у колективний трудовий спір (конфлікт). В.о. начальника відділення НСПП у Волинській області Ю. Сиротенко проконсультував про порядок вступу у колективний трудовий спір (конфлікт). 
 Відділення і надалі здійснюватиме комплекс заходів з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) та сприятиме налагодженню соціального діалогу на дочірньому підприємстві «Волинський облавтодор» та структурних підрозділах (філіях) публічного акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України».
Comments