Відділенням НСПП у Волинській області проведено нараду з арбітрами та посередниками НСПП, присвячену 13-й річниці від дня утворення Національної служби посередництва і примирення

опубліковано 22 груд. 2011 р., 06:00 Сергій Свінцицький   [ оновлено 12 лют. 2012 р., 01:29 користувачем НСПП Волинь ]
З  нагоди 13-ї річниці створення Національної служби посередництва і примирення та за підсумками наради-семінару НСПП, що відбулась 10-11 листопада у м. Києві, відділенням НСПП у Волинській області  було проведено нараду з  арбітрами та посередниками НСПП з метою підбиття підсумків роботи відділення НСПП у Волинській області. Участь у нараді також взяв виконавчий директор Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців А.Сохацький.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділення НСПП у Волинській області О. Клімович. Після чого він поінформував присутніх про  нараду-семінар, що відбулась у м. Києві, окреслив завдання, які були поставлені за результатами її проведення, проаналізував роботу відділення за десять місяців 2011 року та намітив плани на майбутнє, поінформував присутніх про практику вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та запобігання їх виникненню, співпрацю з  органами виконавчої влади області та місцевого самоврядування.

 О. Клімович повідомив, що у відділенні НСПП у Волинській області поповнились ряди трудових арбітрів НСПП – новопризначений трудовий арбітр Т.С. Стефанюк (начальник відділу праці управління економіки Луцької міської ради). Він наголосив, що відділення НСПП в області вже давно співпрацює з   Т. Стефанюк. Вона постійно брала участь в примирних комісіях в якості експерта від Луцької міської ради.

У зв’язку з 13-ю річницею створення Національної служби посередництва і примирення О. Клімович вручив Подяки НСПП, Волинської обласної державної адміністрації та Волинської обласної ради за сприяння поліпшенню соціально-трудових відносин та запобігання виникнення колективних трудових спорів.

Окрему увагу начальник відділення НСПП приділив ходу реалізації Закону України «Про соціальний діалог в Україні». Зокрема, проаналізував роботу відділення по здійсненню оцінки відповідності критеріям репрезентативності сторін соціального діалогу. О. Клімович відмітив, що при проведенні процедури оцінки відповідності критеріям репрезентативності на територіальному рівні працівникам відділення вдалося налагодити тісну співпрацю з Головним управлінням статистики у Волинській області сторонами соціального діалогу.

Зі словами вдячності за плідну співпрацю виступив виконавчий директор Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців А.Сохацький. Він підкреслив, що завдяки методичним матеріалам, консультаціям та  роз'ясненням, які надають працівники відділення з питань вирішення розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин, вдається вчасно вирішувати чинники дестабілізації на підприємствах, в організаціях та установах.

Коротко про свою роботу щодо вирішення колективних трудових спорів прозвітували арбітри і посередники НСПП. Вони наголосили, що повністю задоволені встановленими взаємовідносинами з відділенням НСПП в області.

Підсумовуючи нараду О. Клімович наголосив, що  відділення НСПП у Волинській області спільно з арбітрами та посередниками НСПП й надалі виконуватимуть головне завдання – сприяти поліпшенню соціально-трудових відносин та запобігати виникненню колективних трудових спорів в області.