Робота відділення щодо сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів)


Знято першу вимогу у ТОВ «Дах Фасад»

опубліковано 30 вер. 2018 р., 23:30 НСПП Волинь

 25 вересня 2018 року відділенням Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) товариства з обмеженою відповідальністю «Дах Фасад» (далі – ТОВ «Дах Фасад»), під час якої розглянули хід виконання другої вимоги найманих працівників відділу покрівельних робіт.
 Участь у зустрічі взяли: директор ТОВ «Дах Фасад» С. Кальчик, голова органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників О. Грицюк та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко.
Директор поінформував голову уповноваженого представницького органу про те, що у товаристві покращився фінансовий стан в результаті збільшення об’єму роботи, що дає можливість забезпечити найманих працівників відділу покрівельних робіт компенсацією за роботу у вихідний день. Після чого С. Кальчик запропонував зняти з реєстрації другу вимогу найманих працівників, а саме:
 – «Забезпечити найманих працівників відділу покрівельних робіт компенсацією за роботу у вихідний день відповідно до ст. 72 КЗпП України».
 Представник органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, погодився із зняттям другої вимоги.
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору (конфлікту) підписали Угоду № 1 про вирішення другої вимоги найманих працівників відділу покрівельних робіт.
 Ю. Сиротенко подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти максимум зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту) в цілому.

Під час узгоджувальної зустрічі знято третю вимогу

опубліковано 30 серп. 2018 р., 00:10 НСПП Волинь

 28 серпня 2018 року відділенням Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) приватного науково-виробничого підприємства «Проект-Сервіс» (далі – ПНВП «Проект-Сервіс»), під час якої розглянули хід виконання третьої вимоги найманих працівників.
 Участь у зустрічі взяли: директор ПНВП «Проект-Сервіс» В. Веселак, голова органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників А. Жук та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко.
Керівник підприємства надав голові уповноваженого представницького органу наказ щодо компенсації або надання іншого робочого дня відпочинку у разі роботи найманих працівників у вихідний день, згідно ст. 72 КЗпП України.
 Відповідного до вищевказаного В. Веселак запропонував зняти з реєстрації третю вимогу найманих працівників, а саме: «У разі роботи у вихідний день компенсацію проводити за згодою сторін, наданням іншого робочого дня відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі згідно ст. 72 КЗпП України».
 Представник органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, ознайомилась із наказом адміністрації та погодилася із зняттям третьої вимоги.
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору (конфлікту) підписали Угоду № 2 про вирішення третьої вимоги найманих працівників.
 Ю. Сиротенко подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти максимум зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту) вцілому.

Примирна комісія прийняла погоджене рішення щодо задоволення вимог найманих працівників

опубліковано 29 серп. 2018 р., 00:10 НСПП Волинь

 17 серпня 2018 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулось заключне засідання примирної комісії з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками транспортного, торгового відділу та відділу з прибирань приміщень фізичної соби-підприємця (далі – ФОП) Павлючик Євгенії Василівни та ФОП Павлючик Євгенією Василівною.
 Участь у засіданні взяли: члени примирної комісії від найманих працівників, ФОП Павлючик Є.В. та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко.
 Під час засідання примирної комісії роботодавець надала свої пропозиції щодо виконання вимог найманих працівників, зареєстрованих Національною службою посередництва та примирення, та зазначила, що на сьогодні вживаються заходи, спрямовані на виконання цих вимог. Крім того, членів примирної комісії було ознайомлено з фінансовим станом підприємця.
 Після розгляду та обговорення пропозицій було прийняте рішення про виконання всіх вимог найманих працівників в найближчий термін.
 У зв’язку з прийняттям погодженого рішення засідання примирної комісії припинило свою роботу.
 Представник Відділення підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

За результатами узгоджувальної зустрічі у ТзОВ «Прайд-Інвест» знято другу вимогу найманих працівників

опубліковано 30 лип. 2018 р., 06:20 НСПП Волинь

 27 липня 2018 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулась узгоджувальна зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) товариства з обмеженою відповідальністю «Прайд-Інвест» (далі – ТзОВ «Прайд-Інвест»), під час якої розглянули хід виконання другої вимоги найманих працівників.
 Участь у зустрічі взяли: директор ТзОВ «Прайд-Інвест» А. Самчук, голова органу уповноваженого представляти інтереси найманих працівників бригади ізолювальників Т. Приймук та в.о.начальника відділення Ю. Сиротенко.
 Керівник товариства поінформував голову уповноваженого представницького органу про те, що в результаті збільшення об’єму роботи у товаристві покращився фінансовий стан, внаслідок чого адміністрація почала компенсовувати витрати найманих працівників, які за власні кошти придбали спецодяг та інші засоби індивідуального захисту.
 Після чого А. Самчук запропонував зняти з реєстрації другу вимогу найманих працівників, а саме:
 – «Компенсувати витрати на придбання спецодягу та інших засобів індивідуального захисту придбаних за власні кошти працівників відповідно до статті 164 КЗпП України».
 Т. Приймук, підтвердив цю інформацію та погодився із зняттям другої вимоги.
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору (конфлікту) підписали Угоду № 1 про вирішення другої вимоги найманих працівників.
 Ю. Сиротенко підводячи підсумки зустрічі, подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту).

Примирна комісія прийняла погоджене рішення

опубліковано 8 черв. 2018 р., 00:14 НСПП Волинь

 04 червня 2018 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулось заключне засідання примирної комісії з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками продуктового відділу та відділу з прибирань приміщень фізичної соби-підприємця (далі – ФОП) Тарасюк Ганни Несторівни та ФОП Тарасюк Ганною Несторівною. 
 Участь у засіданні взяли: члени примирної комісії від найманих працівників продуктового відділу І. Міцканюк, В. Ковальчук, відділу з прибирань приміщень А. Бондарчук, Т. Маригода, ФОП Тарасюк Г.Н. та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко. 
 Роботодавець Тарасюк Г.Н. надала свої пропозиції щодо виконання вимог найманих працівників а саме: 
 - «1. Компенсувати витрати на придбання спецодягу та інших засобів індивідуального захисту придбаних за власні кошти працівників відповідно до ст. 164 КЗпП України»; 
 - «2. Забезпечити безоплатно найманих працівників спеціальним одягом, взуттям та іншими засобами індивідуального захисту відповідно до ст. 163 КЗпП України». 
 Тарасюк Г.Н. надала членам примирної комісії підтверджуючі документи щодо замовлення спецодягу, взуття та засобів індивідуального захисту, які очікують отримати до кінця цього тижня, 08 червня 2018 року буде здійснена видача працівникам спецодягу та інших засобів. 
 Після розгляду та обговорення пропозицій було прийняте рішення про виконання всіх вимог найманих працівників в найближчий термін. 
 У зв’язку з прийняттям погодженого рішення засідання примирної комісії припинило свою роботу. 
 Представник Відділення підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

Під час узгоджувальної зустрічі вирішено колективний трудовий спір (конфлікт) на ПП «Там Проект-Сервіс»

опубліковано 14 трав. 2018 р., 02:25 НСПП Волинь

 08 травня 2018 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) приватного підприємства «Там Проект-Сервіс» (далі – ПП «Проект-Сервіс»), під час якої обговорено хід виконання четвертої вимоги найманих працівників. 
 В узгоджувальній зустрічі взяли участь: директор ПП «Там Проект-Сервіс» А. Жига, представник органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників Н. Стороженко та завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко. 
 Керівник підприємства поінформував, що адміністрації вдалося полегшити умови праці трудовому колективу, як це передбачено в четвертій вимозі найманих працівників, а саме: впроваджено засоби механізації та автоматизації виробництва, знижено та усунено запиленість повітря у приміщеннях, знижено інтенсивність шуму. 
 В результаті вищевказаного А. Жига запропонував зняти з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт). 
 Представник органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників підтримала пропозицію директора. 
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору (конфлікту) підписали Угоду № 4, в якій зазначили, що висунуті вимоги найманими працівниками виконані повністю і колективний трудовий спір (конфлікт) вирішений. 
 По закінченню зустрічі директор та представницький орган найманих працівників ПП «Там Проект-Сервіс» подякували представнику Відділення за проведену роботу, зокрема, в налагодження соціального діалогу між сторонами колективного трудового спору (конфлікту).

Примирна комісія задовольнила вимоги найманих працівників ТОВ «Дах Фасад»

опубліковано 24 квіт. 2018 р., 00:34 НСПП Волинь

 16 квітня 2018 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулось заключне засідання примирної комісії з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між уповноваженими представницькими органами найманих працівників відділів: продажу, покрівельних робіт, зварювання та ремонту, транспортного відділу товариства з обмеженою відповідальністю «Дах Фасад» (далі – ТОВ «Дах Фасад») та ТОВ «Дах Фасад». Примирна комісія розпочала свою роботу ще 09 квітня, сторони колективних трудових спорів вже тричі збирались для пошуку шляхів вирішення спорів.
 Участь у засіданні взяв завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко.
 Адміністрація товариства підготувала для розгляду на засіданні свої пропозиції щодо виконання вимог найманих працівників.
 Представник адміністрації ТОВ «Дах Фасад» поінформував, що керівництвом товариства вживаються заходи, спрямовані на виконання вимог найманих працівників, зареєстрованих Національною службою посередництва і примирення. Крім того, адміністрація ознайомила членів примирної комісії з фінансовим станом і новими замовленнями та запевнила, що дані вимоги будуть виконані.
 Після розгляду та обговорення пропозицій було прийняте рішення про виконання всіх вимог найманих працівників в найближчий термін.
 У зв’язку з прийняттям погодженого рішення засідання примирної комісії припинило свою роботу.
 Завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

Вирішено колективний трудовий спір (конфлікт) у Волинській торгово-виробничій корпорації

опубліковано 26 бер. 2018 р., 01:59 НСПП Волинь

 
16 березня 2018 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) Волинської торгово-виробничої корпорації (далі – ВТВ корпорація), зареєстрованого розпорядженням НСПП від 13.09.2016 № 0267-р., під час якої обговорено хід виконання вимог найманих працівників. 
 В узгоджувальній зустрічі взяли участь: представник ВТВ корпорації 
 О. Сікора, представники органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників А. Лагода, О. Корнелюк та начальник Відділення В. Демидюк. 
 Представник ВТВ корпорація поінформувала представницький орган найманих працівників, що адміністрації вдалося стабілізувати фінансовий стан корпорації, що в свою чергу дало можливість вирішити четверту вимогу найманих працівників щодо забезпечення оплати праці в надурочні часи та у святкові і неробочі дні, та зняти з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт). 
 Представники органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників А. Лагода та О. Корнелюк підтримали пропозицію адміністрації щодо зняття з реєстрації колективного трудового спору (конфлікту). 
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору (конфлікту) підписали Угоду № 4, в якій зазначили, що висунуті вимоги найманими працівниками виконані повністю і колективний трудовий спір (конфлікт) вирішений. 
 По закінченню зустрічі директор та представницький орган найманих працівників ВТВ корпорації подякували начальнику Відділення за проведену роботу, зокрема, в налагодження соціального діалогу між сторонами колективного трудового спору (конфлікту). 

Відбулась узгоджувальна зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту)

опубліковано 27 лют. 2018 р., 00:36 НСПП Волинь

 
21 лютого 2018 року відділенням Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) Волинської торгово-виробничої корпорації (далі – ВТВ корпорація), під час якої розглянули хід виконання четвертої вимоги найманих працівників а саме: 
 - «Забезпечити оплату праці в надурочні часи та у святкові і неробочі дні відповідно до статті 106; 107 КЗпП України». 
 Участь у зустрічі взяли: представник адміністрації ВТВ корпорації О. Сікора, голова органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників А. Лагода, член представницького органу найманих працівників О. Корнелюк та начальник Відділення В. Демидюк. 
 Під час зустрічі було обговорено шляхи вирішення четвертої вимоги та зняття з реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) в найближчий час. В свою чергу директор корпорації поінформувала уповноважений представницький орган про те, що адміністрація гарантує забезпечення оплати праці в надурочні часи та у святкові і неробочі дні до середини березня поточного року. 
 Представники від найманих працівників А. Лагода та О. Корнелюк, погодились із запропонованою інформацією та зазначили, щоб представники Відділення допомогли підготувати Угоду про вирішення колективного трудового спору (конфлікту). 
 Начальник Відділення подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти максимум зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту) вцілому.

Узгоджувальна зустріч із представниками найманих працівників ТОВ «Дах Фасад»

опубліковано 22 лют. 2018 р., 02:45 НСПП Волинь

 
 20 лютого 2018 року у приміщенні відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулась узгоджувальна зустріч із представниками найманих працівників відділу зварювання та ремонту і відділом покрівельних робіт товариства з обмеженою відповідальністю «Дах Фасад» (далі – ТОВ «Дах Фасад»). 
 Участь у зустрічі взяли: голови від найманих працівників відділу зварювання та ремонту і відділу покрівельних робіт ТОВ «Дах Фасад» Ю. Федчук, О. Грицюк та завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко. 
 В ході зустрічі представникам було роз’яснено порядок створення примирних органів з вирішення колективного трудового спору (конфлікту), відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». 
 Крім того, представник Відділення роз’яснив завдання та функції примирної комісії, порядок проведення її засідань та прийняття рішень. Також, присутніх було ознайомлено з регламентом роботи примирної комісії. 
 По закінченні зустрічі Ю. Сиротенко надав зразки документів для створення примирної комісії та наголосив на необхідності докласти зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту).

1-10 of 71