Робота відділення щодо сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів)


Під час засідань примирних комісій прийнято погоджені рішення

опубліковано 30 бер. 2020 р., 06:24 НСПП Волинь

 20 березня 2020 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулось продовження засідань примирних комісій з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками відділів менеджерів, охоронників та бригади автомеханіків селянського (фермерського) господарства «Лучеськ» (далі – СФГ «Лучеськ») та адміністрацією СФГ «Лучеськ».
 Участь у роботі примирних комісій взяли: роботодавець П. Левчук, голови представницьких органів найманих працівників П. Остапенко, В. Осійчук, В. Порнець та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко.
 Під час засідань керівник СФГ «Лучеськ» поінформував про фінансовий стан господарства, а також надав сторонам спорів пакет підтверджуючих документів щодо виконання зареєстрованих вимог в найблищий час.
 Представники від найманих працівників розглянувши документи надані керівником одноголосно прийняли рішення про виконання всіх вимог відділів менеджерів, охоронників та бригади автомеханіків в найближчий термін.
 У зв’язку з прийняттям погоджених рішень засідання примирних комісій припинили свою роботу.
 Ю. Сиротенко підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

Вирішено колективні трудові спори (конфлікти)

опубліковано 30 бер. 2020 р., 06:22 НСПП Волинь

 02 березня 2020 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальні зустрічі зі сторонами колективних трудових спорів (конфліктів) товариства з обмеженою відповідальністю «Прайд-Інвест» (далі – ТОВ «Прайд-Інвест»), під час яких обговорено хід виконання третіх вимог найманих працівників. 
 Участь у зустрічах взяли: директор ТОВ «Прайд-Інвест» І. Грисюк, представники органів, уповноважених представляти інтереси найманих працівників, відділів збуту готової продукції А. Строцюк, складальників виробів із дерева М. Дмитрук, логістики В. Бондя та начальник Відділення В. Демидюк. 
 Керівник товариства поінформував, що на даний час здійснюється компенсація працівникам у разі виходу на роботу у вихідний день відповідно до ст. 72 КЗпП України та зареєстрованих НСПП вимог. У зв’язку з цим, І. Грисюк запропонував зняти з реєстрації колективні трудові спори (конфлікти). 
 Представники органів, уповноважених представляти інтереси найманих працівників, підтримали пропозицію директора. 
 В результаті узгоджувальних зустрічей, сторони колективних трудових спорів (конфліктів) підписали Угоди, в яких зазначили, що висунуті вимоги найманими працівниками виконані повністю і колективні трудові спори (конфлікти) вирішені. 
 По закінченню зустрічей сторони спорів подякували керівнику та працівникам Відділення за проведену роботу, зокрема, в налагодженні соціального діалогу між сторонами соціально-трудових відносин товариства. 

Примирні комісії розпочали роботу у СФГ «Лучеськ»

опубліковано 20 лют. 2020 р., 05:00 НСПП Волинь

17 лютого 2020 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулись засідання примирних комісій з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками бригади автомеханіків, відділів охоронників і менеджерів селянського (фермерського) господарства «Лучеськ» (далі – СФГ «Лучеськ») та адміністрацією СФГ «Лучеськ». 
 Участь у роботі примирних комісій взяли: роботодавець П. Левчук, голови представницьких органів найманих працівників В. Порнець, В. Осійчук, П. Остапенко та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко. 
 Під час засідань представник Відділення ознайомив присутніх з регламентом роботи та наголосив, що відповідно до вимог Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» жодна із сторін спору не може будь-яким чином ухилятися від участі у примирних процедурах. 
 Члени примирних комісій заслухали керівника СФГ «Лучеськ», який надав детальну інформацію про фінансово-економічне становище господарства та запропонував можливі заходи виконання вимог найманих працівників. 
 Після обговорення всіх питань порядку денного дійшли згоди, що на наступні засідання примирних комісій, керівник господарства П. Левчук письмово підготує пропозиції щодо виконання вимог найманих працівників. 
 Ю. Сиротенко підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

Під час засідань примирних комісій прийнято погоджені рішення

опубліковано 20 лют. 2020 р., 04:59 НСПП Волинь

 
12 лютого 2020 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулось продовження засідань примирних комісій з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками бригад вантажників та водіїв селянського (фермерського) господарства «Лучеськ» (далі – СФГ «Лучеськ») та адміністрацією СФГ «Лучеськ». 
 Участь у роботі примирних комісій взяли: роботодавець П. Левчук, голови представницьких органів найманих працівників О. Ткачевич, О. Міневич та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко. 
 Під час засідань обговорено шляхи виконання вимог найманих працівників. Керівник СФГ «Лучеськ» поінформував про фінансовий стан господарства та зазначив, що зроблено нові замовлення спецодягу, інших засобів індивідуального захисту, які незабаром надійдуть. На підтвердження сказаного були надані відповідні документи. Крім того, роботодавець надав графік виконання вимог. 
 Представники від найманих працівників розглянувши пропозиції надані керівником СФГ «Лучеськ» одноголосно прийняли рішення про виконання всіх вимог найманих працівників бригад вантажників та водіїв в найближчий термін. 
 У зв’язку з прийняттям погоджених рішень засідання примирних комісій припинили свою роботу. 
 Ю. Сиротенко підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

У СФГ «Лучеськ» розпочалося перше засідання примирної комісії

опубліковано 29 січ. 2020 р., 05:58 НСПП Волинь

27 січня 2020 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулось засідання примирної комісії з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками бригад вантажників і водіїв селянського (фермерського) господарства «Лучеськ» (далі – СФГ «Лучеськ») та адміністрацією СФГ «Лучеськ». 
 Участь у роботі примирної комісії (далі – Комісія) взяли: роботодавець П. Левчук, голови представницьких органів найманих працівників О. Ткачевич, О. Міневич та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко. 
 Відкрив засідання заступник начальник Відділення, який надав роз'яснення щодо порядку проведення та регламенту роботи Комісії. Одночасно було обрано головуючого та секретаря Комісії. 
 Під час засідання було заслухано сторони колективних трудових спорів (конфліктів), які надали свої пропозиції щодо вирішення шести вимог, зареєстрованих Розпорядженнями НСПП від 13 січня поточного року № 039-р та № 040-р. 
 Заслухавши та обговоривши пропозиції сторін, присутні дійшли згоди, що для повного і об'єктивного вирішення спорів, роботодавець на наступне засідання Комісії надасть підтверджуючі документи щодо задоволення вимог найманих працівників. 
 Наприкінці засідання Комісії Ю. Сиротенко підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів). 

Вирішено перші вимоги у ТОВ «Прайд-Інвест»

опубліковано 29 січ. 2020 р., 05:57 НСПП Волинь

 
16 cічня 2020 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведені узгоджувальні зустрічі зі сторонами колективних трудових спорів (конфліктів) товариства з обмеженою відповідальністю «Прайд-Інвест» (далі – ТОВ «Прайд-Інвест»), під час яких обговорено хід виконання перших вимог найманих працівників, а саме: «Здійснювати виплату заробітної плати два рази на місяць, відповідно до вимог статті 115 КЗпП України». 
 Участь у зустрічах взяли: директор ТОВ «Прайд-Інвест» І. Грисюк, представники органів, уповноважених представляти інтереси найманих працівників, відділів збуту готової продукції А. Строцюк, складальників виробів із дерева М. Дмитрук, логістики В. Бондя та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко. 
 Під час зустрічей керівник товариства поінформував, що з грудня 2019 року здійснюються виплати заробітної плати два рази на місяць, як це передбачено ст.115 КЗпП України. У зв'язку з цим, І. Грисюк запропонував зняти з реєстрації перші вимоги найманих працівників вищевказаних відділів. 
 Представники органів, уповноважених представляти інтереси найманих працівників, підтримали пропозицію директора товариства. 
 В результаті узгоджувальних зустрічей сторони колективних трудових спорів (конфліктів) підписали Угоди про вирішення перших вимог найманих працівників. Крім того, досягнуто домовленості щодо подальшого пошуку сторонами шляхів вирішення спорів (конфліктів) відповідно до чинного законодавства. 
 По закінченню зустрічей директор та представники органів, уповноважених представляти інтереси найманих працівників, ТОВ «Прайд-Інвест» подякували представнику Відділення за проведену роботу, зокрема, в налагодженні соціального діалогу між сторонами соціально-трудових відносин товариства. 

Вирішено колективні трудові спори (конфлікти)

опубліковано 26 груд. 2019 р., 00:21 НСПП Волинь

10 грудня 2019 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальні зустріч зі сторонами колективних трудових спорів (конфліктів) фізичної особи-підприємця Тарасюк Ганни Несторівни (далі – ФОП Г. Тарасюк), під час яких обговорено хід виконання чотирьох вимог найманих працівників відділів вантажників та продажу. 
 Участь у зустрічі взяли: ФОП Г. Тарасюк, представники органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників – М. Дорош та О. Владичко, заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко. 
 Керівник поінформувала, що на даний час здійснюється компенсація відповідно до зареєстрованих вимог ст.ст. 72, 164 КЗпП України, також надається вихідний день, скорочується тривалість роботи напередодні святкових днів найманих працівників відділів згідно чинного законодавства України. У зв’язку з цим, Г. Тарасюк запропонувала зняти з реєстрації колективні трудові спори (конфлікти). 
 Представники органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, підтримали пропозицію директора. 
 В результаті узгоджувальних зустрічей, сторони колективних трудових спорів (конфліктів) підписали Угоди, в яких зазначили, що висунуті вимоги найманими працівниками виконані повністю і колективні трудові спори (конфлікти) вирішені. 
 По закінченню зустрічі ФОП Г. Тарасюк та представники органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, подякували керівнику та працівникам Відділення за проведену роботу, зокрема, в налагодженні соціального діалогу між сторонами соціально-трудових відносин товариства. Комментарии
НСПП Волинь
НСПП Волинь

Розпочато роботу примирних комісій по вирішенню КТС (К)

опубліковано 28 лист. 2019 р., 23:05 НСПП Волинь

27 листопада 2019 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулись засідання примирних комісій з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС (К) між найманими працівниками відділів з прибирання приміщень, торгового, водіїв та вантажників фізичної особи-підприємця Олексюк Р. І. (далі – ФОП Олексюк Р.І.) та ФОП Олексюк Р.І. Участь у засіданнях взяв заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко. 
 Під час засідання представник Відділення роз’яснив послідовність розгляду і вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), завдання та функції примирної комісії, порядок проведення її засідань та прийняття рішень. Також присутніх було ознайомлено з регламентом роботи примирної комісії та узгоджено організаційні питання. 
 Члени комісій обговорили можливі шляхи вирішення КТС(К) та врегулювання даної ситуації відповідно до норм чинного законодавства. 
 Олексюк Р.І. надала сторонам спору проект наказу, в якому йдеться про безоплатне забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту. 
 Заслухавши підприємця, присутні дійшли згоди, що для повного, всебічного і об'єктивного вирішення вимог необхідно обговорити та узгодити запропоновану пропозицію з трудовими колективами відділів. Тому вирішили продовжити роботу примирних комісій на наступних засіданнях. 
 Заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів). 


Під час узгоджувальної зустрічі вирішено колективні трудові спори (конфлікти) у ТОВ «Прайд-Інвест»

опубліковано 30 жовт. 2019 р., 03:07 НСПП Волинь

 
29 жовтня 2019 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективних трудових спорів (конфліктів) товариства з обмеженою відповідальністю «Прайд-Інвест» (далі – ТОВ «Прайд-Інвест»), під час якої обговорено хід виконання вимог найманих працівників бригад електромонтажників кабельних мереж, мулярів та паркетників. 
 В узгоджувальній зустрічі взяли участь: директор ТОВ «Прайд-Інвест» А. Самчук, голови органів, уповноважених представляти інтереси найманих працівників, бригад електромонтажників кабельних мереж І. Абрамчук, мулярів О. Кузьмич, паркетників А. Матвійчук та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко. 
 Керівник підприємства А. Самчук поінформував, що адміністрації вдалося виконати останні вимоги, а саме: «Компенсувати витрати на придбання спецодягу та інших засобів індивідуального захисту придбаних за власні кошти працівників відповідно до ст. 164 КЗпП України». В результаті вищевказаного директор запропонував зняти з реєстрації колективні трудові спори (конфлікти), як вирішені. 
 Представники від найманих працівників підтримали пропозицію керівника підприємства. 
 В результаті узгоджувальної зустрічі сторони колективних трудових спорів (конфліктів) підписали Угоду № 02, в якій зазначили, що висунуті вимоги найманих працівників виконані повністю і колективні трудові спори (конфлікти) вирішені. 
 По закінченню зустрічі директор та голови органів, уповноважених представляти інтереси найманих працівників ТОВ «Прайд-Інвест» подякували представнику Відділення за проведену роботу, зокрема, в налагодження соціального діалогу між сторонами колективних трудових спорів (конфліктів). 

Під час узгоджувальної зустрічі вирішено вимоги найманих працівників

опубліковано 30 жовт. 2019 р., 03:06 НСПП Волинь

 17 жовтня 2019 року у відділенні Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулись узгоджувальні зустрічі з сторонами колективних трудових спорів (конфліктів) товариства з обмеженою відповідальністю «Прайд-Інвест» (далі – ТОВ «Прайд-Інвест»), під час яких розглянули хід виконання вимог найманих працівників, а саме:
 - «Забезпечити безплатно найманих працівників бригад ТзОВ «Прайд-Інвест» спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту відповідно до ст. 163 КЗпП України».
 Участь у зустрічі взяли: роботодавець ТОВ «Прайд-Інвест» А. Самчук, голови органів, уповноважених представляти інтереси найманих працівників, бригад електромонтажників кабельних мереж І. Абрамчук, мулярів О. Кузьмич, паркетників А. Матвійчук та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко.
 Директор підприємства поінформував голів уповноважених представницьких органів про фінансово-економічний стан підприємства. Також було обговорено заходи, які спільно здійснюються керівництвом та представниками трудового колективу з метою покращення стану соціально-трудових відносин.
 Крім того, А. Самчук повідомив сторін про безоплатне надання найманим працівникам бригад електромонтажників кабельних мереж, мулярів та паркетників спеціального одягу, взуття та інших засобів індивідуального захисту. Після чого, керівник запропонував зняти з реєстрації вимоги найманих працівників.
 Представники від найманих працівників підтвердили цю інформацію та погодилися із зняттям вимог.
 В результаті узгоджувальних зустрічей сторони колективних трудових спорів (конфліктів) підписали Угоди про вирішення вимог найманих працівників.
 Ю. Сиротенко, підводячи підсумки зустрічі, подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти зусиль для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

1-10 of 99