На Волині відбулось засідання примирної комісії з вирішення колективного трудового спору (конфлікту) у СВК «Зоря»

опубліковано 15 лип. 2015 р., 06:49 НСПП Волинь
10 червня 2015 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулося засідання примирної комісії (далі – Комісія) з вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками сільськогосподарського виробничого кооперативу (далі – СВК) «Зоря» та СВК «Зоря». Участь в засіданні примирної комісії взяв заступник начальника – завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко. 

 Представник Відділення привітав присутніх і роз’яснив сторонам колективного трудового спору (конфлікту) їх права та обов’язки. Також поінформував про порядок проведення примирних процедур та прийняття рішення по суті колективного трудового спору (конфлікту). 
 Головуючим Комісії обрано роботодавця СВК «Зоря» М. Шпака, секретарем – голову профспілкового комітету Л. Мазелюк. 
 В ході засідання Комісії сторони колективного трудового спору обговорили можливі шляхи вирішення зареєстрованих вимог найманих працівників. 
 М. Шпак пояснив присутнім, що СВК «Зоря» на сьогоднішній день перебуває у важкому фінансовому стані. Незважаючи на це, керівництвом кооперативу вживаються всі можливі заходи для вчасної виплати заробітної плати найманим працівникам та зменшення тривалості робочого дня для певної категорії осіб, як це передбачено колективним договором. 
 Після дослідження всіх матеріалів сторони колективного трудового спору одноголосно прийняли рішення про задоволення всіх вимог найманих працівників та встановили термін виконання до 01.10.2015 року. 
 У зв’язку з прийняттям погодженого рішення Комісія припинила свою роботу.
Comments