Під час узгоджувальної зустрічі вирішені перші вимоги найманих працівників ТОВ «Дах Фасад»

опубліковано 28 бер. 2019 р., 02:24 НСПП Волинь
 
21 березня 2019 року у відділенні Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулась узгоджувальна зустріч із сторонами колективних трудових спорів (конфліктів) товариства з обмеженою відповідальністю «Дах Фасад» (далі – ТОВ «Дах Фасад»), під час якої розглянули хід виконання вимог найманих працівників. 
 Участь у зустрічі взяли: роботодавець ТОВ «Дах Фасад» С. Кальчик, голови органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, відділів продажу П. Дзенюк, покрівельних робіт О. Грицюк, зварювання та ремонту Ю. Федчук, транспортного відділу Ю. Карпюк, начальник Відділення В. Демидюк та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко. 
 Директор підприємства поінформував голів уповноваженого представницького органу про те, що на підприємстві покращився фінансовий стан в результаті збільшення об’єму роботи та нових замовлень, у зв’язку з цим, адміністрація почала виплачувати заробітну плати вчасно два рази на місяць, як це передбачено законодавство України. Після чого, С. Кальчик запропонував зняти з реєстрації перші вимоги найманих працівників, а саме: 
 – «Здійснювати виплату заробітної плати два рази на місяць, відповідно до вимог статті 115 КЗпП України». 
 Представники від найманих працівників підтвердили цю інформацію та погодилися із зняттям вимог та зазначили, що наймані працівники готові повністю підтримати подальші дії адміністрації підприємства для вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) в цілому. 
 В результаті узгоджувальної зустрічі сторони колективних трудових спорів (конфліктів) підписали Угоди про вирішення перших вимог найманих працівників. 
 В. Демидюк, підводячи підсумки зустрічі, подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти зусиль для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).
Comments