Під час узгоджувальної зустрічі вирішено колективні трудові спори (конфлікти) у ТОВ «Прайд-Інвест»

опубліковано 30 жовт. 2019 р., 03:07 НСПП Волинь
 
29 жовтня 2019 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективних трудових спорів (конфліктів) товариства з обмеженою відповідальністю «Прайд-Інвест» (далі – ТОВ «Прайд-Інвест»), під час якої обговорено хід виконання вимог найманих працівників бригад електромонтажників кабельних мереж, мулярів та паркетників. 
 В узгоджувальній зустрічі взяли участь: директор ТОВ «Прайд-Інвест» А. Самчук, голови органів, уповноважених представляти інтереси найманих працівників, бригад електромонтажників кабельних мереж І. Абрамчук, мулярів О. Кузьмич, паркетників А. Матвійчук та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко. 
 Керівник підприємства А. Самчук поінформував, що адміністрації вдалося виконати останні вимоги, а саме: «Компенсувати витрати на придбання спецодягу та інших засобів індивідуального захисту придбаних за власні кошти працівників відповідно до ст. 164 КЗпП України». В результаті вищевказаного директор запропонував зняти з реєстрації колективні трудові спори (конфлікти), як вирішені. 
 Представники від найманих працівників підтримали пропозицію керівника підприємства. 
 В результаті узгоджувальної зустрічі сторони колективних трудових спорів (конфліктів) підписали Угоду № 02, в якій зазначили, що висунуті вимоги найманих працівників виконані повністю і колективні трудові спори (конфлікти) вирішені. 
 По закінченню зустрічі директор та голови органів, уповноважених представляти інтереси найманих працівників ТОВ «Прайд-Інвест» подякували представнику Відділення за проведену роботу, зокрема, в налагодження соціального діалогу між сторонами колективних трудових спорів (конфліктів). 
Comments