Під час узгоджувальної зустрічі вирішено вимоги найманих працівників

опубліковано 30 жовт. 2019 р., 03:06 НСПП Волинь
 17 жовтня 2019 року у відділенні Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулись узгоджувальні зустрічі з сторонами колективних трудових спорів (конфліктів) товариства з обмеженою відповідальністю «Прайд-Інвест» (далі – ТОВ «Прайд-Інвест»), під час яких розглянули хід виконання вимог найманих працівників, а саме:
 - «Забезпечити безплатно найманих працівників бригад ТзОВ «Прайд-Інвест» спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту відповідно до ст. 163 КЗпП України».
 Участь у зустрічі взяли: роботодавець ТОВ «Прайд-Інвест» А. Самчук, голови органів, уповноважених представляти інтереси найманих працівників, бригад електромонтажників кабельних мереж І. Абрамчук, мулярів О. Кузьмич, паркетників А. Матвійчук та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко.
 Директор підприємства поінформував голів уповноважених представницьких органів про фінансово-економічний стан підприємства. Також було обговорено заходи, які спільно здійснюються керівництвом та представниками трудового колективу з метою покращення стану соціально-трудових відносин.
 Крім того, А. Самчук повідомив сторін про безоплатне надання найманим працівникам бригад електромонтажників кабельних мереж, мулярів та паркетників спеціального одягу, взуття та інших засобів індивідуального захисту. Після чого, керівник запропонував зняти з реєстрації вимоги найманих працівників.
 Представники від найманих працівників підтвердили цю інформацію та погодилися із зняттям вимог.
 В результаті узгоджувальних зустрічей сторони колективних трудових спорів (конфліктів) підписали Угоди про вирішення вимог найманих працівників.
 Ю. Сиротенко, підводячи підсумки зустрічі, подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти зусиль для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).
Comments