Примирна комісія по вирішенню колективного трудового спору у ТзОВ «Зустріч»

опубліковано 27 бер. 2015 р., 01:47 НСПП Волинь
 
20 березня 2015 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулося засідання примирної комісії з вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Товариства з обмеженою відповідальністю (далі - ТзОВ) «Зустріч» та ТзОВ «Зустріч». Участь у засіданні взяв головний спеціаліст сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко.

  Розпорядженням НСПП від 10.03.2015 року № 055-р (реєстраційний номер 013-15/03-В) зареєстровано три вимоги найманих працівників:

  1. Забезпечити працівників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту а також миючими, знешкоджуючими засобами  відповідно до пункту 5.3 Колективного договору.

  2. Забезпечити роботу душової на літній період відповідно до пункту 5.7 Колективного договору.

  3. Забезпечити виконання пункту 5.9 Колективного договору щодо надання працівникам безпечних нешкідливих умов праці.

 
На початку роботи примирної комісії представник Відділення роз’яснив присутнім права та обов’язки сторін колективного трудового спору (конфлікту), порядок проведення примирних процедур та прийняття рішення по суті колективного трудового спору (конфлікту).
  Головуючим примирної комісії обрано директора ТзОВ «Зусріч» Г. Сиротенка, секретарем – голову представницького органу Л. Ярошук.

  У ході роботи комісії було заслухано сторони колективного трудового спору (конфлікту) щодо всіх трьох зареєстрованих вимог та обговорено можливі шляхи їх вирішення.

  Директор ТзОВ «Зустріч» ознайомив
членів примирної комісії з фінансовим станом товариства та запевнив, що зі сторони роботодавця вживатимуться всі необхідні заходи щодо виконання вимог найманих працівників.

  Завдяки конструктивній роботі примирної комісії, після дискусій та дослідження всіх матеріалів, сторони колективного трудового спору (конфлікту) одноголосно прийняли рішення про задоволення всіх вимог найманих працівників та встановили термін їх виконання – до 20.07.2015 року.

  У зв’язку з прийняттям погодженого рішення примирна комісія припинила свою роботу.
Comments