Примирна комісія прийняла погоджене рішення

опубліковано 29 серп. 2019 р., 00:46 НСПП Волинь
 
22 cерпня 2019 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулись заключні засідання примирних комісій по вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками відділів водіїв; обслуговування автомобільної техніки та електриків товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест Прайд» (далі – ТОВ «Інвест Прайд») та ТОВ «Інвест Прайд». 
 Участь у роботі примирних комісій взяв в.о.начальника Відділення Ю. Сиротенко, директор товариства І. Грисюк та голови представницьких органів найманих працівників М. Новак, В. Борсук та О. Заєць. 
 На початку засідань примирних комісій в.о.начальника Відділення роз’яснив послідовність розгляду і вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), завдання та функції примирної комісії, порядок проведення її засідань та прийняття рішень. Крім того, присутніх було ознайомлено з регламентом роботи примирної комісії та узгоджено організаційні питання. 
 Сторони примирних комісій обговорили можливі шляхи виконання вимог найманих працівників. 
 Керівник ознайомив членів примирних комісій з фінансовим станом товариства та запевнив, що вживатимуться всі необхідні заходи щодо виконання вимог найманих працівників. Також він погодився, що висунуті вимоги є обґрунтованими відповідно до норм чинного законодавства. 
 Після дослідження всіх матеріалів сторони колективних трудових спорів (конфліктів) одноголосно прийняли рішення про задоволення всіх вимог найманих працівників відділів в найближчий час. 
 У зв’язку з прийняттям погоджених рішень примирні комісії припинили свою роботу. 
 Ю.Сиротенко підсумовуючи, подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).
Comments