Примирна комісія прийняла погоджене рішення щодо задоволення вимог найманих працівників на Луцькому підприємстві електротранспорту

опубліковано 10 лют. 2016 р., 02:41 НСПП Волинь
 05 лютого 2016 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулось чергове засідання примирної комісії з вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Служби перевезень Луцького підприємства електротранспорту та Луцьким підприємством електротранспорту (далі – ЛПЕ). 

 В роботі примирної комісії, крім сторін колективного трудового спору (конфлікту), взяли участь: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради С. Григоренко, в.о. директора ЛПЕ І. Грицюк, начальник Відділення В. Демидюк та його заступник Ю. Сиротенко. 
 В ході засідання представник адміністрації ЛПЕ поінформував, що керівництвом підприємства вживаються заходи, спрямовані на виконання вимог найманих працівників, зареєстрованих Національною службою посередництва і примирення. 
 Крім того, сторони колективного трудового спору (конфлікту) зауважили, що заборгованість із заробітної плати перед працівниками Служби перевезень погашена в повному обсязі. 
 
За результатами засідання примирної комісії було прийняте погоджене рішення про задоволення вимог найманих працівників та визначено терміни їх виконання. У зв’язку із повним погашенням заборгованості із заробітної плати, сторони колективного трудового спору (конфлікту) констатували, що перша вимога найманих працівників вирішена і підлягає зняттю з реєстрації. 
 Начальник Відділення зазначив, що завдяки наладженню конструктивного соціального діалогу спір вирішується відповідно до вимог Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», представники сторін постійно консультуються у Відділенні та дотримуються всіх наданих рекомендацій.
Comments