Примирній комісії не вдалось знайти взаємоприйнятого рішення у колективному трудовому спорі на ВАТ «Луцький картонно-руберойдовий комбінат»

опубліковано 8 лют. 2012 р., 04:16 НСПП Волинь
    
17 червня 2011 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулось продовження засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками та генеральним директором ВАТ «Луцький картонно-руберойдовий комбінат» (розпорядження Національної служби посередництва і примирення від 18.04.2011 року № 098-р).
    В засіданні примирної комісії, крім сторін колективного трудового спору, взяли участь в.о. начальника Відділення В.Демидюк, головний державний експерт з умов праці відділу праці, трудових відносин, соціального партнерства та демографії головного управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Волинської обласної державної адміністрації Л.Кучма, начальник відділу праці управління економіки Луцької міської ради Т.Стефанюк та арбітражний керуючий С.П. Татаренко, який виконує обов’язки розпорядника майна у справі № 7/78-Б про банкрутство ВАТ «Луцький картонно-руберойдовий комбінат».
    Учасники засідання розглянули першу та другу вимоги найманих працівників ВАТ «Луцький картонно-руберойдовий комбінат» (перша вимога: у зв’язку із збільшенням мінімальної заробітної плати в державі, відповідно до пунктів 6.2; 6.4; 6.6 Колективного договору і пункту 4.1 Положення про оплату праці (яке є додатком № 6 до колективного договору), провести з 1 січня 2011 року перерахунок годинних, місячних тарифних ставок всім робітникам (з урахуванням міжрозрядних коефіцієнтів), а також посадових окладів всім службовцям, інженерно-технічним та керівним працівникам (з урахуванням міжпосадових співвідношень), як це передбачено додатками №7, № 8.1, № 8.2 Колективного договору ; друга вимога: привести наказ по підприємству № 421-А від 29.07.2010 року «Про оплату праці працівників картонно-паперового цеху» у відповідність до розділу 6 та Додатків 6; 7; 8.1; 8.2 Колективного договору, статті 97 Кодексу законів про працю України і статті 15 Закону України «Про оплату праці»). Однак, після тривалих дискусій сторони колективного трудового спору не змогли знайти взаємоприйнятного рішення.
    У зв’язку з тим, що примирна комісія не прийняла погодженого рішення в.о. начальника відділення В. Демидюк роз’яснив сторонам колективного трудового спору порядок створення трудового арбітражу, відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». Сторони колективного трудового спору погодились розглянути невирішені вимоги найманих працівників в трудовому арбітражі.
Comments