Продовження засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору на ВАТ «Луцький картонно-руберойдовий комбінат»

опубліковано 8 лют. 2012 р., 04:12 НСПП Волинь
    
01 червня 2011 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулось друге засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками та генеральним директором ВАТ «Луцький картонно-руберойдовий комбінат» (розпорядження Національної служби посередництва і примирення від 18.04.2011 року № 098-р).
    В засіданні примирної комісії, крім сторін колективного трудового спору, взяли участь начальник Відділення О. Клімович, заступник начальника – завідувач сектора правового забезпечення В. Демидюк, головний державний експерт з умов праці відділу праці, трудових відносин, соціального партнерства та демографії головного управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Волинської обласної державної адміністрації Л. Кучма, начальник відділу праці управління економіки Луцької міської ради Т.Стефанюк.
    Перед початком засідання, головуючий примирної комісії юрисконсульт В. Проскуровський запропонував членам примирної комісії залучити до роботи в примирних органах для розгляду першої та другої вимог найманих працівників арбітражного керуючого С.П. Татаренка, який відповідно до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» виконує обов’язки розпорядника майна у справі № 7/78-Б про банкрутство ВАТ «Луцький картонно-руберойдовий комбінат».
    Учасники засідання одноголосно підтримали цю пропозицію і вирішили перенести засідання примирної комісії на 15.06.2011 року щодо розгляду першої та другої вимог найманих працівників ВАТ «Луцький картонно-руберойдовий комбінат» за участю арбітражного керуючого. Після тривалих дискусій під час розгляду третьої вимоги найманих працівників, примирною комісією було прийнято рішення про її задоволення.
Comments