Проведено робочу зустріч з головою представницького органу найманих працівників

опубліковано 17 лип. 2019 р., 23:47 НСПП Волинь
 
15 липня 2019 року у відділенні Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулась робоча зустріч із головою органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест Прайд» (далі – ТОВ «Інвест Прайд») В. Романюком. 
 Під час зустрічі В. Романюк надав пакет документів для реєстрації трьох колективних трудових спорів (конфліктів) у ТОВ «Інвест Прайд». 
 Заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко ознайомив голову органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників ТОВ «Інвест Прайд» із порядком створення примирних органів з вирішення спорів, завданнями та функціями примирної комісії, порядком проведення її засідань та прийняття рішень, регламентом роботи примирної комісії згідно з Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». 
 Також представниками Відділення було проаналізовано отримані матеріали на відповідність вимогам статей 2, 3, 4, 5, 6 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». Зокрема встановлено, що вимоги найманих працівників були сформовані у відповідності до Положення про порядок формування і затвердження вимог найманих працівників, профспілок, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.06.2019 № 43. У зв’язку з цим, Відділення підготувало подання про реєстрацію колективних трудових спорів (конфліктів) у ТОВ «Інвест Прайд» керуючись Положенням про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками (окремою категорією найманих працівників), профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.03.2018 №18. 
 По закінченню зустрічі голова органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників ТОВ «Інвест Прайд» подякував працівникам Відділення за проведену роботу, було домовлено про подальшу тісну співпрацю з метою зменшення соціальної напруги у товаристві.
Comments