Проведено узгоджувальну зустріч з головою представницького органу ТзОВ «Прайд-Інвест»

опубліковано 27 лип. 2017 р., 01:05 НСПП Волинь
 
 25 липня 2017 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі - Відділення) відбулася узгоджувальна зустріч із головою представницького органу найманих працівників бригади штукатурів товариства з обмеженою відповідальністю «Прайд-Інвест» А. Ковальчук, на якій розглянули хід виконання першої вимоги найманих працівників, а саме: «Здійснювати виплату заробітної плати два рази на місяць відповідно до вимог статті 115 КЗпП України». 
 А. Ковальчук під час зустрічі повідомила про те, що на даний час в адміністрації підприємства покращився фінансовий стан, в результаті збільшення об’єму роботи, що в свою чергу дасть можливість в найближчий термін задовольнити вищевказану вимогу найманих працівників. Крім того зазначила, що адміністрація підприємства постійно інформує колектив про подальше вирішення колективного трудового спору (конфлікту). 
 В.о. начальника Відділення Ю. Сиротенко надав роз’яснення норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». 
 Після закінчення зустрічі голова представницького органу подякувала представнику Відділення за проведену узгоджувальну зустріч.
Comments