Сприяння вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на Луцькому підприємстві електротранспорту

опубліковано 27 квіт. 2016 р., 23:48 НСПП Волинь
25 квітня 2016 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) В.Демидюк зустрівся із заступником Луцького міського голови з питань діяльності
 виконавчих органів міської ради С. Григоренком. Зустріч провели з метою обговорення ходу виконання вимог найманих працівників у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками Служби перевезень Луцького підприємства електротранспорту та Луцьким підприємством електротранспорту (далі – ЛПЕ). 
 На початку роботи начальник Відділення проінформував, що Розпорядженням НСПП від 12.04.2016 року № 119-р знято з реєстрації другу та третю вимоги найманих працівників на ЛПЕ. 
 Після чого було обговорено перспективи задоволення четвертої вимоги: «Відповідно до Колективного договору розпочати проведення навчання водіїв для присвоєння кваліфікаційних розрядів з 10 травня 2016 року», із змінами внесеними Розпорядженням НСПП від 15.04.2016 року. 
 С. Григоренко зазначив, що міська рада спільно з керівництвом ЛПЕ, вживає всіх заходів щодо вирішення колективного трудового спору (конфлікту) в цілому. Зокрема, 20 квітня поточного року на засіданні виконавчого комітету Луцької міської ради було прийняте рішення щодо виділення приміщення для ДП «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» (далі – Луцький автозавод) з метою проведення курсів навчання водіїв ЛПЕ для присвоєння кваліфікаційних розрядів. На даний час тривають переговори з керівництвом Луцького автозаводу з приводу цього питання. 
 По закінченню зустрічі начальник Відділення подякував заступнику міського голови за сприяння у вирішенні колективного трудового спору (конфлікту) в цілому.
Comments