У Волинській торгово-виробничій корпорації відбулося засідання примирної комісії з вирішення колективного трудового спору (конфлікту)

опубліковано 17 жовт. 2016 р., 06:58 НСПП Волинь
 
 03 жовтня 2016 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулось засідання примирної комісії по вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Волинської торгово-виробничої корпорації (далі – ВТВК) та ВТВК. 
 Участь у роботі примирної комісії взяв начальник Відділення В. Демидюк та завідувач сектора правового забезпечення Ю. Сиротенко. 
 На початку засідання примирної комісії начальник Відділення роз’яснив послідовність розгляду і вирішення колективного трудового спору (конфлікту), завдання та функції примирної комісії, порядок проведення її засідань та прийняття рішень. Крім того, присутніх було ознайомлено з регламентом роботи примирної комісії та узгоджено організаційні питання. 
Сторони примирної комісії обговорили можливі шляхи виконання вимог найманих працівників. 
 Адміністрація підприємства ознайомила членів примирної комісії з фінансовим станом та запевнила, що зі сторони роботодавця вживатимуться всі необхідні заходи щодо виконання вимог найманих працівників. 
 Після дослідження всіх матеріалів сторони колективного трудового спору (конфлікту) одноголосно прийняли рішення про задоволення всіх вимог найманих працівників в найближчий час. 
 У зв’язку з прийняттям погодженого рішення засідання примирної комісії припинила свою роботу. 
 В. Демидюк підсумовуючи, подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту).
Comments