Узгоджувальна зустріч із представницьким органом найманих працівників ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів №2»

опубліковано 19 трав. 2017 р., 04:10 НСПП Волинь
 
 18 травня 2017 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) на державному підприємстві «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» відбулася узгоджувальна зустріч із представницьким органом найманих працівників підприємства, під час якої розглянули хід виконання вимоги найманих працівників, а саме: «Погасити заборгованість із заробітної плати за липень 2016 року – по січень 2017 року». 
 Представник Відділення поінформував присутніх про результати проведеної роботи щодо виконання вимоги найманих працівників та хід вирішення колективного трудового спору (конфлікту). 
 Голова представницького органу А. Прокопчук під час зустрічі повідомила про те, що на даний час адміністрацією підприємства було погашено заборгованість із заробітної плати за липень – жовтень 2016 року. Також зазначила, що від Міністерства аграрної політики та продовольства України на рахунок підприємства надійшли кошти, які будуть направлені на погашення заборгованості. 
 Представницький орган найманих працівників подякував Відділенню за надані під час узгоджувальної зустрічі роз’яснення норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
Comments