Узгоджувальна зустріч із представниками найманих працівників ТОВ «Дах Фасад»

опубліковано 22 лют. 2018 р., 02:45 НСПП Волинь
 
 20 лютого 2018 року у приміщенні відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулась узгоджувальна зустріч із представниками найманих працівників відділу зварювання та ремонту і відділом покрівельних робіт товариства з обмеженою відповідальністю «Дах Фасад» (далі – ТОВ «Дах Фасад»). 
 Участь у зустрічі взяли: голови від найманих працівників відділу зварювання та ремонту і відділу покрівельних робіт ТОВ «Дах Фасад» Ю. Федчук, О. Грицюк та завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко. 
 В ході зустрічі представникам було роз’яснено порядок створення примирних органів з вирішення колективного трудового спору (конфлікту), відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». 
 Крім того, представник Відділення роз’яснив завдання та функції примирної комісії, порядок проведення її засідань та прийняття рішень. Також, присутніх було ознайомлено з регламентом роботи примирної комісії. 
 По закінченні зустрічі Ю. Сиротенко надав зразки документів для створення примирної комісії та наголосив на необхідності докласти зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту).
Comments