Узгоджувальна зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) на Луцькому підприємстві електротранспорту.

опубліковано 29 лип. 2016 р., 02:09 НСПП Волинь
 28 липня 2016 року відділенням Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі - Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) Луцького підприємства електротранспорту (далі - ЛПЕ), на якій розглянули хід виконання вимог найманих працівників.
 Участь в узгоджувальній зустрічі взяли: роботодавець ЛПЕ І. Грицюк; голова, органу уповноваженого представляти інтереси найманих працівників А. Черчик та в.о. начальника Відділення Ю. Сиротенко.
 Під час засідання роботодавець І. Грицюк поінформував голову уповноваженого органу про те, що між філією Рівненського державного обласного навчально-курсового комбінату Українського державного підприємства «Укрінтеравтосервіс» укладено договір на проведення навчання водії тролейбусів для присвоєння кваліфікаційних розрядів. На даний час навчання проходять водії для присвоєння їм першого класу. Роботодавцем було запропоновано зняти з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт), так як всі вимоги висунуті найманими працівниками Служби перевезень ЛПЕ, адміністрацією було виконано повністю.
 Представник органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, підтвердив цю інформацію та погодився із вищезазначеним.
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору (конфлікту) підписали Угоду №2 про вирішення колективного трудового спору (конфлікту).
 В. о. начальника Відділення подякував всім присутнім за плідну співпрацю та взаєморозуміння між найманими працівниками Служби перевезень та адміністрацією підприємства.
Comments