Узгоджувальна зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) на ПП «Там Проект-Сервіс».

опубліковано 27 лип. 2017 р., 01:05 НСПП Волинь
 
 21 липня 2017 року відділенням Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) приватного підприємства «Там Проект-Сервіс» (далі – ПП «Там Проект-Сервіс»), під час якої розглянули хід виконання другої вимоги найманих працівників. 
 Участь у зустрічі взяли: роботодавець ПП «Там Проект-Сервіс» А. Жига, голова, органу уповноваженого представляти інтереси найманих працівників Н. Стороженко та в.о. начальника Відділення Ю. Сиротенко. 
 Роботодавець підприємства поінформував голову уповноваженого представницького органу Н. Стороженко про те, що адміністрацією було підготовлено наказ про компенсацію у грошовій формі в подвійному розмірі у разі роботи найманих працівників у вихідний день. 
 А. Жига запропонував зняти з реєстрації другу вимогу найманих працівників, а саме: 
 – «Уразі роботи у вихідний день компенсацію поводити за згодою сторін, надання іншого робочого дня відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі згідно ст.. 72 КЗпП України». 
 Представник органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, підтвердила цю інформацію та погодилася із зняттям вищезазначеної вимоги. 
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору (конфлікту) підписали Угоду № 2 про вирішення другої вимоги найманих працівників. 
 Представник Відділення подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти максимум зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту) в цілому.
Comments