Узгоджувальна зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) на ВТВ корпорації.

опубліковано 29 лист. 2016 р., 02:13 НСПП Волинь
 24 жовтня 2016 року відділенням Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) Волинської торгово-виробничої корпорації (далі – ВТВ корпорація), зареєстрованого розпорядженням НСПП від 13.09.2016 року № 267-р, під час якої розглянули хід виконання вимог найманих працівників. 
 Участь у зустрічі взяли: роботодавець ВТВ корпорації, голова, органу уповноваженого представляти інтереси найманих працівників та завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко. 
 Роботодавець корпорації поінформував голову уповноваженого представницького органу А. Лагоду про те, що адміністрацією було закуплено всі матеріали та прилади для забезпечення здорових та безпечних умов праці (встановлено вентиляцію та опалення в складських приміщеннях), запропонував зняти з реєстрації першу вимогу найманих працівників, а саме: 
 – «Забезпечити здорові та безпечні умови праці відповідно до ч.5 ст.88 КЗпП України, а саме: (вентиляцією та опаленням)». 
 Представник органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, підтвердив цю інформацію та погодився із зняттям вимоги. 
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору (конфлікту) підписали Угоду №1 про вирішення першої вимоги найманих працівників. 
 Представник Відділення подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти максимум зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту) в цілому.
Comments