Узгоджувальна зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) ТзОВ «Зустріч»

опубліковано 26 серп. 2015 р., 05:33 НСПП Волинь   [ оновлено 9 вер. 2015 р., 06:01 ]
 
20 серпня 2015 року відділенням Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі - Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) товариства з обмеженою відповідальністю (далі - ТзОВ) «Зустріч», зареєстрованого розпорядженням НСПП від 10.03.2015 року № 055-р. на якій розглянули хід виконання вимог найманих працівників.
 Участь в узгоджувальній зустрічі взяли: роботодавець ТзОВ «Зустріч»; голова, органу уповноваженого представляти інтереси найманих працівників та в.о. начальника Відділення Ю. Сиротенко.
 Під час засідання роботодавець ТзОВ «Зустріч» поінформував голову уповноваженого органу про те, що адміністрацією було закуплено всі матеріали та засоби для забезпечення роботи душової та запропонував зняти з реєстрації другу вимогу найманих працівників, а саме:
 – «Забезпечити роботу душової на літній період відповідно до пункту 5.7 Колективного договору Забезпечити роботу душової на літній період відповідно до пункту 5.7 Колективного договору».
 Представник органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, підтвердила цю інформацію та погодилась із зняттям вимоги.
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору (конфлікту) підписали Угоду №2 про вирішення другої вимоги найманих працівників.
 В. о. начальника Відділення подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти максимум зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту) в цілому.
Comments