Узгоджувальна зустріч із сторонами колективного трудового спору ТзОВ «Зустріч»

опубліковано 15 лип. 2015 р., 06:43 НСПП Волинь
 
  06 травня 2015 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі - Відділення) відбулась узгоджувальна зустріч із сторонами колективного трудового спору товариства з обмеженою відповідальністю (далі - ТзОВ) «Зустріч», зареєстрованого розпорядженням НСПП від 10.03.2015 року № 055-р, на якій розглянули хід виконання вимог найманих працівників. Участь в узгоджувальній зустрічі взяв головний спеціаліст сектора правового забезпечення Відділення Ю.Сиротенко.

  Під час засідання директор ТзОВ «Зустріч» поінформував голову представницького органу найманих працівників Л. Ярошук про те, що адміністрацією товариства було закуплено всі необхідні матеріали, засоби та речі для індивідуального захисту працівників та запропонував зняти з реєстрації першу вимогу найманих працівників, а саме:

  –
 «Забезпечити працівників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту а також миючими, знешкоджуючими засобами відповідно до пункту 5.3 Колективного договору». 
Представник органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, підтвердила цю інформацію.
  В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору підписали Угоду про вирішення першої вимоги найманих працівників.

  Представник Відділення подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти максимум зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору в цілому.
Comments