Узгоджувальна зустріч зі сторонами колективного трудового спору ВАТ “Луцький картонно-руберойдовий комбінат”

опубліковано 7 лют. 2012 р., 23:35 НСПП Волинь   [ оновлено 8 лют. 2012 р., 00:24 ]
12 травня 2011 року за ініціативи та за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області відбулась узгоджувальна зустріч із сторонами колективного трудового спору ВАТ «Луцький картонно-руберойдовий комбінат» (розпорядження НСПП від 18 квітня 2011 року № 098-р). Причиною проведення зустрічі стало те, що сторони колективного трудового спору не змогли домовитись про кількісний склад примирної комісії.

     Участь в узгоджувальній зустрічі зі сторони адміністрації ВАТ “Луцький картонно-руберойдовий комбінат” взяли: фінансовий директор С. Коренєв, юрист В. Проскуровський, начальник відділу економічної безпеки комбінату А.Тарасенко; зі сторони найманих працівників були присутні: Голова профспілкового комітету, керівник уповноваженого представницького органу найманих працівників А. Миронюк, член профспілкового комітету комбінату С. Зіркевич.

     Також у роботі узгоджувальної зустрічі взяли учать начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області О. Клімович та заступник начальника відділення – завідувач сектора правового забезпечення В. Демидюк.

     Начальник Відділення О. Клімович поінформував учасників зустрічі про те, що розпорядженням НСПП від 18 квітня 2011 року № 098-р. зареєстровано колективний трудовий спір між найманими працівниками та генеральним директором ВАТ “Луцький картонно-руберойдовий комбінат”. Всупереч рекомендаціям, наданих відділенням НСПП, про порядок створення примирних органів по вирішенню колективного трудового спору від 19.04.2011 року № 01-03/06-06 сторони колективного трудового спору не змогли домовитись про кількісний склад примирної комісії та підписати угоду про її створення.

     Начальник відділення наголосив, що відповідно до статті 15 Закону України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)” (далі – Закон) жодна із сторін колективного трудового спору не може ухилятись від участі в примирній процедурі та попередив про дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність винних осіб в порушені законодавства про колективні трудові спори (конфлікти).

     Керівник уповноваженого представницького органу найманих працівників запропонував стороні адміністрації підписати угоду про створення примирної комісії та делегувати до її складу по чотири представники від кожної із сторін.

     Фінансовий директор комбінату С. Коренєв підтримав пропозицію та доручив юристу комбінату підготувати угоду про створення примирної комісії по вирішенню вимог найманих працівників у колективному трудовому спорі.

     По закінченню узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору домовились провести перше засідання примирної комісії 18 травня 2011 року.
Comments