Відбулась узгоджувальна зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту)

опубліковано 27 лют. 2018 р., 00:36 НСПП Волинь
 
21 лютого 2018 року відділенням Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) Волинської торгово-виробничої корпорації (далі – ВТВ корпорація), під час якої розглянули хід виконання четвертої вимоги найманих працівників а саме: 
 - «Забезпечити оплату праці в надурочні часи та у святкові і неробочі дні відповідно до статті 106; 107 КЗпП України». 
 Участь у зустрічі взяли: представник адміністрації ВТВ корпорації О. Сікора, голова органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників А. Лагода, член представницького органу найманих працівників О. Корнелюк та начальник Відділення В. Демидюк. 
 Під час зустрічі було обговорено шляхи вирішення четвертої вимоги та зняття з реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) в найближчий час. В свою чергу директор корпорації поінформувала уповноважений представницький орган про те, що адміністрація гарантує забезпечення оплати праці в надурочні часи та у святкові і неробочі дні до середини березня поточного року. 
 Представники від найманих працівників А. Лагода та О. Корнелюк, погодились із запропонованою інформацією та зазначили, щоб представники Відділення допомогли підготувати Угоду про вирішення колективного трудового спору (конфлікту). 
 Начальник Відділення подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти максимум зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту) вцілому.
Comments