Відбулись перші засідання примирних комісій по вирішенню КТС (К)

опубліковано 29 серп. 2019 р., 00:46 НСПП Волинь
 
15 серпня 2019 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулись засідання примирних комісій з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками відділу водіїв, відділу обслуговування автомобільної техніки, відділу електриків товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест Прайд» (далі – ТОВ «Інвест Прайд») та ТОВ «Інвест Прайд». Участь у засіданнях взяв в.о. начальника Відділення Ю. Сиротенко. 
 Під час засідання представник Відділення роз’яснив послідовність розгляду і вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), завдання та функції примирної комісії, порядок проведення її засідань та прийняття рішень. Також присутніх було ознайомлено з регламентом роботи примирної комісії та узгоджено організаційні питання. 
 Адміністрація товариства підготувала для розгляду свої пропозиції щодо виконання вимог найманих працівників. 
 Крім того, поінформувала, що керівництвом вживаються заходи спрямовані на виконання вимог найманих працівників. Також було ознайомлено членів примирної комісії з фінансовим станом та повідомлено про підписання нових договорів на виконання робіт. 
 Члени примирних комісій обговорили можливі шляхи виконання вимог найманих працівників. Після розгляду всіх питань порядку денного дійшли згоди, що на наступне засідання примирних комісій, директор товариства І. Грисюк підготує рішення щодо виконання всіх вимог найманих працівників. 
 В.о. начальника Відділення Ю. Сиротенко підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів). 
Comments