Вирішений колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Управління НБУ в області та НБУ

опубліковано 29 лист. 2015 р., 23:51 НСПП Волинь
 18 листопада 2015 року у відділенні Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулась робоча зустріч із головою представницького органу найманих працівників Управління Національного банку України у Волинській області (далі – Управління НБУ) В. Хвещуком. Зустріч провели з метою обговорення ходу виконання вимог найманих працівників у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками Управління НБУ та НБУ, зареєстрованого Розпорядженням НСПП від 13.08.2015 року № 205-р.
 На початку роботи голова представницького органу найманих працівників Управління НБУ подякував працівникам Відділення за сприяння у вирішенні колективного трудового спору (конфлікту) та поінформував, що адміністрація Управління НБУ пішла на зустріч найманим працівникам щодо виконання висунутих ними вимог. За погодженням з первинною профспілковою організацією Управління НБУ в області, працівникам пропонуються вакантні посади в центральному апараті НБУ з розташуванням робочих місць у відповідному регіоні.
 Крім того, В. Хвещук повідомив про те, що на засіданні представницького органу найманих працівників, яке відбулось 17 листопада цього року, було прийняте рішення про припинення колективного трудового спору (конфлікту) у зв’язку з його вирішенням.
 Начальник Відділення В.Демидюк відзначив позитивну роботу сторін колективного трудового спору (конфлікту), примирної комісії, в результаті чого вдалось вирішити колективний трудовий спір (конфлікт).
 На підставі рішення представницького органу найманих працівників Управління НБУ, Відділенням було підготовлене подання до НСПП про зняття з реєстрації колективного трудового спору (конфлікту).
Comments