Вирішено колективний трудовий спір (конфлікт) на ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів № 2»

опубліковано 22 серп. 2017 р., 04:44 НСПП Волинь
 
 18 серпня 2017 року у відділенні Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулась робоча зустріч із головою представницького органу найманих працівників державного підприємства «Луцький комбінат хлібопродуктів № 2» (далі – ДП «Луцький КХП №2») А. Прокопчук. Зустріч провели з метою обговорення ходу виконання вимоги найманих працівників у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками та адміністрацією ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів № 2», зареєстрованого Розпорядженням НСПП від 16.02.2017 року № 030-р. 
 Представник найманих працівників ДП «Луцький КХП №2» подякувала працівникам Відділення за сприяння у вирішенні колективного трудового спору (конфлікту) та поінформувала, що адміністрація підприємства виконала вимогу найманих працівників та погасила заборгованість із заробітної плати, яка стала предметом виникнення колективного трудового спору (конфлікту). 
 Крім того, А. Прокопчук повідомила про те, що на засіданні представницького органу найманих працівників, яке відбулось 16 серпня цього року, було прийняте рішення про припинення колективного трудового спору (конфлікту) у зв’язку з його вирішенням. 
 Начальник Відділення В.Демидюк відзначив позитивну роботу сторін колективного трудового спору (конфлікту), примирної комісії, в результаті чого вдалось вирішити колективний трудовий спір (конфлікт). 
 На підставі рішення представницького органу найманих працівників ДП «Луцький КХП №2» Відділенням було підготовлене подання до НСПП про зняття з реєстрації колективного трудового спору (конфлікту). 
Comments