Вирішено колективний трудовий спір (конфлікт) у Волинській торгово-виробничій корпорації

опубліковано 26 бер. 2018 р., 01:59 НСПП Волинь
 
16 березня 2018 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) Волинської торгово-виробничої корпорації (далі – ВТВ корпорація), зареєстрованого розпорядженням НСПП від 13.09.2016 № 0267-р., під час якої обговорено хід виконання вимог найманих працівників. 
 В узгоджувальній зустрічі взяли участь: представник ВТВ корпорації 
 О. Сікора, представники органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників А. Лагода, О. Корнелюк та начальник Відділення В. Демидюк. 
 Представник ВТВ корпорація поінформувала представницький орган найманих працівників, що адміністрації вдалося стабілізувати фінансовий стан корпорації, що в свою чергу дало можливість вирішити четверту вимогу найманих працівників щодо забезпечення оплати праці в надурочні часи та у святкові і неробочі дні, та зняти з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт). 
 Представники органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників А. Лагода та О. Корнелюк підтримали пропозицію адміністрації щодо зняття з реєстрації колективного трудового спору (конфлікту). 
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору (конфлікту) підписали Угоду № 4, в якій зазначили, що висунуті вимоги найманими працівниками виконані повністю і колективний трудовий спір (конфлікт) вирішений. 
 По закінченню зустрічі директор та представницький орган найманих працівників ВТВ корпорації подякували начальнику Відділення за проведену роботу, зокрема, в налагодження соціального діалогу між сторонами колективного трудового спору (конфлікту). 
Comments