За результатами узгоджувальної зустрічі на ПП «Там Проект-Сервіс» знято першу вимогу найманих працівників

опубліковано 5 серп. 2016 р., 05:34 НСПП Волинь
0
4 серпня 2016 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулась узгоджувальна зустріч із сторонами колективного трудового спору приватного підприємства (далі – ПП) «Там Проект-Сервіс» зареєстрованого Розпорядженням НСПП від 05.05.2016 року № 136-р, на якій розглянули хід виконання вимог найманих працівників. Участь в узгоджувальній зустрічі взяв завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю.Сиротенко. 
 Під час засідання роботодавець підприємства А. Жига поінформував голову представницького органу найманих працівників Н. Стороженко про те, що адміністрацією було компенсовано в повному обсязі витрати працівників, які за власні кошти купували спецодяг та інші засоби індивідуального захисту та запропонував зняти з реєстрації першу вимогу найманих працівників, а саме: 
 – «Компенсувати витрати на придбання спецодягу та інших засобів індивідуального захисту придбаних за власні кошти працівників відповідно до ст. 164 КЗпП України». 
 Представник органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, підтвердила цю інформацію. 
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору (конфлікту) підписали Угоду №1 про вирішення першої вимоги найманих працівників. Крім того, досягнуто домовленості щодо подальшого пошуку сторонами шляхів вирішення спору (конфлікту) відповідно до чинного законодавства. 
 Ю. Сиротенко підводячи підсумки зустрічі, подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту).
Comments