Засідання примирної комісії з вирішення колективного трудового спору (конфлікту) у Самарівському сільському споживчому товаристві

опубліковано 3 лип. 2014 р., 04:15 НСПП Волинь
01 липня 2014 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулося засідання примирної комісії з вирішення колективного трудового спору між найманими працівниками Самарівського сільського споживчого товариства та Самарівським сільським споживчим товариством (Розпорядження НСПП від 18.06.2014 № 100-р). Участь в роботі примирної комісії взяв заступник начальника Відділення – завідувач сектора правового забезпечення В. Демидюк. 
    На початку засідання заступник начальника Відділення розповів присутнім про права та обов’язки сторін колективного трудового спору, роз’яснив порядок проведення примирних процедур та прийняття рішення по суті колективного трудового спору. 
    В ході засідання сторони колективного трудового спору обговорили можливі шляхи вирішення зареєстрованих НСПП вимог найманих працівників. В.о. голови правління Самарівського сільського споживчого товариства А.Сидорук повідомила, що на даний час на підприємстві важкий фінансовий стан. Однак адміністрацією товариства вживаються всі можливі заходи для того, щоб всі вимоги найманих працівників були задоволені в найближчі терміни. 
    Після дослідження всіх матеріалів сторони колективного трудового спору одноголосно прийняли рішення про задоволення всіх вимог найманих працівників та встановили термін їх виконання до 01 жовтня 2014 року. 
    У зв’язку з прийняттям погодженого рішення примирна комісія припинила свою роботу.
Comments