Засідання примирної комісії з вирішення колективного трудового спору (конфлікту) у Сільськогосподарському виробничому кооперативі імені Ватутіна

опубліковано 24 черв. 2014 р., 05:06 НСПП Волинь
 
20 червня 2014 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулося засідання примирної комісії з вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Cільськогосподарського виробничого кооперативу імені Ватутіна (далі – СВК ім. Ватутіна) та СКВ ім. Ватутіна. Участь у засіданні взяв начальник Відділення О. Клімович та його заступник В. Демидюк. 
    Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 10.06.2014 року № 093-р (реєстраційний номер 025-14/03-В) зареєстровано три вимоги найманих працівників: 
    1. Відповідно до пункту 5.7 Колективного договору виплачувати заробітну плату в основному вираженні до 20 числа щомісячно, проводити авансування працівників до 5 числа. 
    2. Видавати безкоштовно, згідно з діючими нормами, спецодяг та інші засоби індивідуального захисту згідно списку № 4 Колективного договору. 
    3. Працівникам, залученим на роботу з шкідливими умовами праці і зв’язаними із забрудненням, видати безкоштовно молоко згідно додатку №3 Колективного договору. 

    На початку роботи примирної комісії начальник Відділення О. Клімович роз’яснив присутнім права та обов’язки сторін колективного трудового спору (конфлікту), порядок проведення примирних процедур та прийняття рішення по суті колективного трудового спору (конфлікту). 
    Головуючим примирної комісії обрано голову СКВ ім. Ватутіна Л. Бардабуша, секретарем – голову представницького органу В. Глушко. 
    В ході засідання сторони колективного трудового спору (конфлікту) обговорили можливі шляхи вирішення зареєстрованих НСПП вимог найманих працівників. 
    Зокрема, голова СКВ ім. Ватутіна Л. Бардабуша зазначив, що кооператив перебуває у важкому фінансовому стані. Проте, адміністрація вживає всі можливі заходи для задоволення вимог найманих працівників найближчим часом. 
    Після дискусій та дослідження всіх матеріалів сторони колективного трудового спору (конфлікту) одноголосно прийняли рішення про задоволення всіх вимог найманих працівників та встановили термін їх виконання – до 20.09.2014 року. 
    У зв’язку з прийняттям погодженого рішення примирна комісія припинила свою роботу.
Comments