Засідання примирної комісії з вирішення колективного трудового спору (конфлікту) в Управлінні НБУ у Волинській області

опубліковано 29 вер. 2015 р., 06:57 НСПП Волинь
 
24 вересня 2015 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулось засідання примирної комісії з вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками управління Національного банку України у Волинській області (далі – Управління НБУ) та Національним банком України (далі – НБУ), яке проходило в «он-лайн» режимі. 
 Участь у роботі примирної комісії взяли: начальник Відділення В. Демидюк, заступник начальника – завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко, начальник Управління НБУ О.Бєлік, старший менеджер з персоналу управління координації роботи з персоналом Депертаменту персоналу НБУ І. Осідач, заступник начальника відділу правового забезпечення західного регіону юридичного Департаменту НБУ Р.Лемеха, голова представницького органу найманих працівників Управління НБУ В. Хвещук та члени представницького органу – О.Ястремська і Л. Воспанчук.
 На початку засідання примирної комісії начальник Відділення роз’яснив послідовність розгляду і вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), завдання та функції примирної комісії, порядок проведення її засідань та прийняття рішень. Крім того, присутніх було ознайомлено з регламентом роботи примирної комісії та узгоджено організаційні питання.
 Члени примирної комісії обговорили можливі шляхи виконання вимог найманих працівників. Після розгляду всіх питань порядку денного дійшли згоди, що на наступне засідання примирної комісії, представник від роботодавця підготує пропозиції щодо виконання вимог найманих працівників.

Попередньо засідання примирної комісії планується провести на початку жовтня поточного року.
Comments