На конференції ДП «Волинський облавтодор» роз’яснено порядок вступу у колективний трудовий спір

опубліковано 3 січ. 2013 р., 01:58 НСПП Волинь
  
 
27 грудня 2012 року заступник начальника відділення НСПП у Волинській області – завідувач сектора правового забезпечення В. Демидюк, на запрошення голови Волинської обласної об’єднаної профспілкової організації працівників шляхових господарств (далі – Волинська ООПО працівників шляхових господарств) Л. Тимощука, взяв участь у конференції трудових колективів філій Дочірнього підприємства ««Волинський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» (далі – ДП «Волинський облавтодор») з метою роз’яснення порядку вступу у колективний трудовий спір на територіальному рівні. 
    На конференції були присутні директор ДП «Волинський облавтодор» І. Павлів, начальник Служби автодоріг Волинської області А. Посполітак, керівники та делегати від трудових колективів районних філій ДП «Волинський облавтодор». 
    Причиною проведення конференції стала напружена ситуація в колективі ДП «Волинський облавтодор» через заборгованість із виплати заробітної плати за вересень-грудень 2012 року. 
    Першим на конференції з вітальним словом виступив голова Волинської ООПО працівників шляхових господарств Л. Тимощук. Він наголосив, що в кожній філії ДП «Волинський облавтодор» відбулись збори найманих працівників, які надали повноваження делегатам, що прибули на конференцію, приймати від їх імені відповідні рішення. Основною причиною виникнення заборгованості із заробітної плати Л. Тимощук назвав не проведення розрахунків Службою автодоріг Волинської області за виконані філіями ДП «Волинський облавтодор» роботи. 
    Начальник Служби автодоріг Волинської області А. Посполітак під час свого виступу зазначив, що до Нового року планується перерахувати кошти для виплати найманим працівникам заборгованості із заробітної плати за вересень та жовтень 2012 року. 
    Директор ДП «Волинський облавтодор» І. Павлів поінформував присутніх про ситуацію, яка склалася на підприємстві. Він запевнив працівників, що незважаючи на складний фінансовий стан, скорочення не буде. За його словами, адміністрація підприємства шукає всі можливі шляхи для погашення заборгованості із заробітної плати. 
    Заступник начальника відділення НСПП у Волинській області – завідувач сектора правового забезпечення В. Демидюк проконсультував учасників конференції про порядок вступу у колективний трудовий спір на територіальному рівні. Зокрема, він ознайомив з порядком обрання представників (делегатів) найманих працівників для участі в конференції, нормами представництва на конференції, а також порядком формування вимог найманих працівників, профспілки на територіальному рівні. 
    В результаті конференції було прийняте рішення розпочати процедуру вступу у колективний трудовий спір та сформовані вимоги найманих працівників: 
    - Погасити заборгованість із заробітної плати за вересень-жовтень 2012 року до 05 січня 2013 року; 
    - Погасити заборгованість із заробітної плати за листопад-грудень протягом січня 2013 року. 
    Крім того, на конференції наймані представники надали повноваження Волинській ОПО працівників шляхових господарств представляти їх інтереси у колективному трудовому спорі. 
    Представник відділення НСПП у Волинській області надав голові Волинської ООПО працівників шляхових господарств зразки документів щодо порядку вступу у колективний трудовий спір відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».         По закінченню конференції учасники зустрічі подякували заступнику начальника відділення НСПП у Волинській області – завідувачу сектора правового забезпечення В. Демидюку за проведену роз’яснювальну роботу.
Comments