Відбулась узгоджувальна зустріч на ПП «Там Проект -Сервіс» з метою роз’яснення порядку вступу у колективний трудовий спір (конфлікт)

опубліковано 27 квіт. 2016 р., 23:50 НСПП Волинь
 
25 квітня поточного року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулась узгоджувальна зустріч з представником найманих працівників приватного підприємства (далі – ПП «Там Проект-Сервіс») з метою роз’яснення порядку вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». 
 В роботі узгоджувальної зустрічі взяли участь: заступник начальника – завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко та головний архітектор підприємства П. Ляховський. Причиною такої зустрічі стало невиконання вимог законодавства про працю з боку адміністрації підприємства. 
 Після обговорення з представником ПП «Там Проект-Сервіс» вищезазначеного питання, заступник начальника – завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко проконсультував про порядок вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». Крім того, ознайомив з процедурою формування вимог найманих працівників та порядком обрання представницького органу. 
 По закінченню зустрічі присутні домовились про подальшу тісну співпрацю, П. Ляховський подякував представнику Відділення за проведену роз’яснювальну роботу. 
 Відділенням ведеться постійний моніторинг ситуації на підприємстві, надаються рекомендації в межах Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
Comments