Відбулась узгоджувальна зустріч з представниками професійних навчальних закладів з метою роз’яснення порядку вступу у колективний трудовий спір (конфлікт)

опубліковано 24 трав. 2016 р., 01:32 НСПП Волинь
 19 травня поточного року заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області – завідувач сектора правового забезпечення (далі - Відділення)       Ю. Сиротенко зустрівся з головою первинної профспілкової організації Н. Мельник, роботодавцем Нововолинського вищого професійного училища (далі – Нововолинське ВПУ) В. Приступою та представниками Нововолинського професійно-технічного училища №11 (далі – Нововолинське ПТУ №11) з метою роз’яснення порядку вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
 Причиною такої зустрічі стала напружена ситуація в колективі навчальних закладах через заборгованість із виплати заробітної плати за березень-квітень 2016 року.
 Голова первинної профспілкової організації Нововолинського ВПУ Н. Мельник поінформувала, що загострення стану соціально-трудових відносин склалося через неврегульованість питання щодо фінансування навчального закладу.
 Після обговорення з представниками Нововолинського ВПУ та Нововолинського ПТУ №11 ситуації, що склалась у професійних навчальних закладах, заступник начальника Відділення проконсультував про порядок вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
 Відділенням ведеться постійний моніторинг ситуації в навчальних закладах, надаються рекомендації в межах Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
Comments