Здійснено юридичний супровід підготовки документів для реєстрації КТС (К)

опубліковано 3 лют. 2017 р., 02:20 НСПП Волинь У зв’язку з напруженою ситуацією на державному підприємстві «Луцький комбінат хлібопродуктів №2», що склалася через заборгованість із заробітної плати, 01 лютого 2017 року завідувач сектора правового забезпечення відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко зустрівся з представниками трудового колективу щодо надання зразків документів для реєстрації колективного трудового спору (конфлікту). 
Від трудового колективу участь у зустрічі взяли: апаратчик переробки зерна А. Прокопчук та оператор пульта І. Сокальська. 
На початку зустрічі завідувач сектора правового забезпечення Відділення проінформував представників державного підприємства про те, що Відділенням взято на облік стан соціально-трудових відносин на підприємстві для здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту). 
Також Ю. Сиротенко надав консультації представникам трудового колективу щодо вирішення проблемного питання у відповідності до норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». Зокрема, зупинився на порядку формування вимог найманих працівників та визначення їх представницького органу; порядок і строки розгляду вимог найманих працівників роботодавцем. 
Разом з тим, під час зустрічі були надані зразки документів щодо порядку вступу у колективний трудовий спір (конфлікт). 
Наймані працівники державного підприємства «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» подякували працівнику Відділення за проведену роз’яснювальну роботу.
Comments