На Волині підписана Угода про взаємодію в галузі вдосконалення соціально-трудових відносин на підприємствах, установах, організаціях області

опубліковано 18 лют. 2013 р., 02:22 НСПП Волинь
    13-го лютого 2013 року заступник начальника – завідувач сектора правового забезпечення відділення НСПП у Волинській області В.Демидюк взяв участь у розширеному засіданні колегії департаменту соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації, що відбулось у сесійній залі обласної ради. На засіданні підбили підсумки роботи органів і установ праці та соціального захисту населення області у 2012 році.
    На колегії були присутні керівники, заступники керівників підвідомчих організацій і структурних підрозділів департаменту соціального захисту населення, також запрошені заступник голови облдержадміністрації С.Ющак, керівники ряду структурних підрозділів облдержадміністрації, інших органів влади, соціальні партнери, представники ЗМІ. 
    З основними результатами роботи галузі в області присутніх ознайомила директор департаменту С. Мишковець. Була дана загальна оцінка діяльності, проаналізовано стан справ за напрямками та окреслено ключові завдання, над вирішенням яких необхідно працювати соціальній сфері у 2013 році. 
    Заступник начальника відділення НСПП в області виступив з питання: «Про підписання Угоди про взаємодію в галузі вдосконалення соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях області між департаментом і відділенням НСПП у Волинській області». 
    Перш за все він подякував за плідну співпрацю департаменту соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації в особі директора С.Мишковець та завідуючим інформаційно-консультаційними центрами НСПП в містах і районах області, а це, в основному, відповідальні працівники управлінь соціального захисту. 
    Користуючись нагодою, за дорученням начальника відділення НСПП у Волинській області, В.Демидюк попросив начальників управлінь соціального захисту Ковельського, Шацького районів та міста Нововолинська визначитись з кандидатурами на посади завідувачів інформаційно-консультаційними центрами, оскільки, в названих районах та місті звільнились з управлінь особи, які очолювали ці центри. 
    Стосовно Угоди про взаємодію в галузі вдосконалення соціально-трудових відносин на підприємствах, установах, організаціях Волинської області між департаментом і відділенням НСПП, яка підписана і діє з 28 лютого 2011 року, було обґрунтувано, чим викликане її переукладання. А саме: зміною керівника департаменту; зміною назви Головного управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації на департамент соціального захисту населення; внесенням окремих змін до зобов’язань сторін. Предмет Угоди залишився без змін. 
    По закінченню свого виступу заступник начальника відділення НСПП у Волинській області наголосив, що як показує практика роботи на ринку соціальних послуг, співпраця допомагає краще вирішувати питання стабілізації соціально-трудових відносин на підприємствах, в організаціях, установах області. 
    Під час засідання було розглянуто також ряд інших актуальних питань діяльності департаменту і підвідомчих організацій. Відбувся конструктивний обмін думками, який сприятиме підвищенню ефективності та результативності роботи органів праці та соціального захисту населення. З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення. 
    Підсумок засідання підвів С.Ющак. Він акцентував увагу на пріоритетних напрямках діяльності соціальної сфери у нинішньому році та подякував усім за роботу. 
    Після закінчення колегії відбулося підписання Угоди про взаємодію в галузі вдосконалення соціально-трудових відносин на підприємствах, установах, організаціях області між директором департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації С. Мишковець та начальником відділення НСПП у Волинській області О.Клімовичем.
Comments