Підписано Угоду про співпрацю між відділенням НСПП у Волинській області та обласним центром зайнятості

опубліковано 28 лют. 2013 р., 04:16 НСПП Волинь   [ оновлено 28 лют. 2013 р., 05:47 ]
20 лютого 2013 року начальник відділення НСПП у Волинській області О.Клімович взяв участь у засіданні «круглого столу», що відбувся у Волинському обласному центрі зайнятості. На засіданні обговорено шляхи активної та ефективної взаємодії влади, соціальних служб, громадських організацій області по наданню соціальних послуг на ринку праці. 

    Участь в «круглому столі» взяли директор Волинського обласного центу зайнятості Р. Кучмук, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації С.Мишковець, начальник відділу організаційно-правової та кадрової роботи обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Г.Урбанович, голова правління ВОМГО «Регіональний Інститут Європейського розвитку» О.Кобріна, інші представники соціальних служб області, громадських організацій та ЗМІ. 
    Відкрила засідання Р.Кучмук. Зокрема, вона зазначила, що фахівці обласної служби зайнятості особливу увагу надають співпраці із державними структурами, правоохоронними органами, соціальними службами, громадськими організаціями. Такий суспільний діалог допомагає розширити можливості служби зайнятості, сприяє появі нових ідей та проектів, ефективно вирішує проблемні питання зайнятості конкретних цільових груп, яких самотужки не подолати. 
    Начальник відділення НСПП в області виступив з питання: «Про підписання Угоди про співпрацю між Волинським обласним центром зайнятості і відділенням НСПП у Волинській області». 
    Перш за все, він подякував керівнику центу зайнятості за запрошення взяти участь у засіданні «круглого столу». 
    За словами начальника відділення НСПП, практика роботи показує, що тільки ефективна взаємодія влади і соціальних служб, громадських організацій допомагає успішно вирішувати питання надання соціальних послуг населенню на ринку праці. 
    О.Клімович зазначив, що діяльність відділення НСПП у Волинській області здійснюється у взаємодії із органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, профспілками, роботодавцями та іншими зацікавленими органами. Він наголосив, що на сьогоднішній день у відділенні НСПП у Волинській області вже підписані і діють угоди про співпрацю з Федерацією профспілок Волинської області, Волинським обласним об’єднанням організацій роботодавців та Департаментом соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації. Ці угоди на практиці дають можливість розглядати взаємодію сторін, як дієвий інструмент поліпшення стану соціально-трудових відносин, а також оперативно обмінюватись інформацією про ситуацію на ринку праці. 
    На думку начальника відділення НСПП, для того, щоб ситуація на ринку праці в області була прогнозованою та стабільною, насамперед, необхідно сприяти підвищенню рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин шляхом проведення консультацій, нарад, «круглих столів» та інших заходів, бо правова культура – це не лише знання законодавства, а й усвідомлення його дотримання, що в подальшому призведе до гармонізації соціально-трудових відносин, як в області, так і в цілому в суспільстві. 
    Також начальник відділення НСПП поінформував присутніх про стан соціально-трудових відносин в області, розповів про чинники, які найчастіше спричиняють соціальну напругу в колективах та які найтиповіші розбіжності виникають при колективних трудових спорах. 
    По закінченню засідання «круглого столу» відбулося підписання угоди про співпрацю між директором обласного центру зайнятості Р.Кучмук та начальником відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області О.Клімовичем.
Comments