НОВИНИ

    
                        

Примирна комісія задовольнила вимоги найманих працівників ТОВ «Дах Фасад»

опубліковано 24 квіт. 2018 р., 00:32 НСПП Волинь

 16 квітня 2018 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулось заключне засідання примирної комісії з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між уповноваженими представницькими органами найманих працівників відділів: продажу, покрівельних робіт, зварювання та ремонту, транспортного відділу товариства з обмеженою відповідальністю «Дах Фасад» (далі – ТОВ «Дах Фасад») та ТОВ «Дах Фасад». Примирна комісія розпочала свою роботу ще 09 квітня, сторони колективних трудових спорів вже тричі збирались для пошуку шляхів вирішення спорів.
 Участь у засіданні взяв завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко.
 Адміністрація товариства підготувала для розгляду на засіданні свої пропозиції щодо виконання вимог найманих працівників.
 Представник адміністрації ТОВ «Дах Фасад» поінформував, що керівництвом товариства вживаються заходи, спрямовані на виконання вимог найманих працівників, зареєстрованих Національною службою посередництва і примирення. Крім того, адміністрація ознайомила членів примирної комісії з фінансовим станом і новими замовленнями та запевнила, що дані вимоги будуть виконані.
 Після розгляду та обговорення пропозицій було прийняте рішення про виконання всіх вимог найманих працівників в найближчий термін.
 У зв’язку з прийняттям погодженого рішення засідання примирної комісії припинило свою роботу.
 Завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

Результати роботи відділення НСПП у Волинській області за перший квартал 2018 року

опубліковано 5 квіт. 2018 р., 04:38 НСПП Волинь

 Упродовж першого кварталу 2018 року в межах повноважень, визначених Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та нормативно правовими актами НСПП, відділенням НСПП у Волинській області (далі – Відділення), у взаємодії з відповідними органами виконавчої влади та місцевого самоврядування вживались правові та організаційні заходи щодо стабілізації стану соціально-трудових відносин, запобігання та своєчасного вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах області, забезпечення, в межах компетенції, розвитку соціального діалогу в області.
 У звітному періоді Відділення сприяло вирішенню 9 колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС (К), безпосередніми учасниками зазначених спорів були 81 найманий працівник 5 підприємств, було висунуто 21 вимогу щодо невиконання вимог законодавства про працю. З метою сприяння вирішення КТС (К) проведено 8 примирних комісій та 23 узгоджувальні зустрічі з сторонами спорів. За сприяння Відділення вирішено 1 КТС (К) та задоволено 2 вимоги найманих працівників.
 З метою запобігання виникненню КТС (К) та стабілізації стану СТВ у зазначеному періоді Відділення здійснювало заходи щодо усунення 15 чинників дестабілізації стану СТВ на 15 підприємствах із чисельністю працюючих 3179 працівників. За сприяння Відділення попереджено виникнення 4 КТС (К), погашено заборгованість із заробітної плати на суму 6,8 млн.грн. Проведено 25 узгоджувальних зустрічей з адміністрацією та трудовими колективами підприємств, установ, організацій, стан СТВ яких перебуває на обліку ЗКТС (К). Також взято участь у 3 засіданнях обласної, міської комісіях з питань забезпечення своєчасності повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат.
 Основними причинами ускладнення стану СТВ між сторонами соціального діалогу залишалась наявна заборгованість із виплати заробітної плати та порушення термінів виплати поточної заробітної плати.
 Відділенням за звітний період розглянуто 68 звернень від фізичних та юридичних осіб, сторін СТВ, представників об’єднань громадян, якими було порушено 75 питань.
 З метою підвищення рівня правової культури учасників СТВ Відділення проводило роботу з інформування громадськості про свою діяльність. Спеціалістами Відділення здійснено 1 виступ на телебаченні. Підготовлено і розміщено на офіційному сайті НСПП та сайті Відділення (http://nspp.volyn.net/) по 11 інформацій про діяльність Відділення. За звітний період проведено 1 «круглий стіл», 1 нараду-семінар для арбітрів, посередників, завідуючих ІКЦ. Працівниками Відділення здійснено 8 виступів на нарадах, семінарах, «круглих столах», комісіях з питань погашення заборгованості із заробітної плати.
 Для реалізації своїх завдань і функцій Відділення у своїй діяльності співпрацює з 9 арбітрами НСПП, 5 посередниками, в області на громадських засадах діють 18 інформаційно-консультаційних центрів НСПП.
 Відділення і надалі здійснюватиме заходи щодо сприяння своєчасному вирішенню КТС (К) та стабілізації стану СТВ на підприємствах, в установах та організаціях області.

У Луцькій міській раді обговорили стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати

опубліковано 28 бер. 2018 р., 04:07 НСПП Волинь

 27 березня 2018 року завідувач сектора правового забезпечення відділення НСПП у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко взяв участь у спільному засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати Луцької міської ради та робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста.
 Засідання провів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради К. Петрочук. На комісію були запрошені керівники 3-х економічно активних підприємств-боржників із виплати заробітної плати.
 Присутні розглянули питання: 1. Про стан своєчасності виплати заробітної плати на підприємствах міста; 2. Про рівень оплати праці найманих працівників міста.
 Розпочинаючи засідання головуючий повідомив, що за даними моніторингу стану виплати заробітної плати станом на 01.03.2018 сума заборгованості із виплати заробітної плати на 3-х економічно активних підприємствах міста становила 3764,1 тис. грн.
 У порівнянні з попереднім місяцем сума невиплаченої вчасно заробітної плати на економічно активних підприємствах міста частково зменшилась і на 01.02.2018 року вона складала 3919,1 тис. грн.
 Представник Відділення взяв участь в обговоренні питання щодо погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях, що перебувають в системі запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Він зазначив, що на цих підприємствах Відділенням здійснюється комплекс заходів з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Зокрема, готуються й направляються рекомендації щодо можливих шляхів покращення стану соціально-трудових відносин.
 З метою встановлення причин існування заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста й з’ясування усіх можливих шляхів виходу з ситуації на засіданні було заслухано керівників підприємств-боржників.
 Того ж дня у Відділенні відбулась нарада, на якій проаналізовано інформацію, заслухану на комісії, з метою попередження в майбутньому випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Круглий стіл на тему: «Стан соціально-трудових відносин в м. Володимир-Волинський Волинської області»

опубліковано 26 бер. 2018 р., 01:58 НСПП Волинь

 21 березня 2018 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулась зустріч у формі круглого столу на тему: «Стан соціально-трудових відносин в м. Володимир-Волинський».
 Участь у зустрічі взяли: арбітр НСПП у м. Володимир-Волинський В. Дячук, начальник Відділення В. Демидюк та завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко.
 Під час круглого столу арбітр НСПП В. Дячук проінформував про стан соціально-трудових відносин у м. Володимир-Волинський. Зокрема, зазначив, що заборгованість із заробітної плати в місті станом на 01.03.2018 року становила 391,2 тис. грн. Загострення стану соціально-трудових відносин спостерігалось у Володимир-Волинській житлово-експлуатаційній конторі № 1 та філії «Володимир-Волинська дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Волинський облавтодор». Однак, за оперативною інформацією, станом на 21.03.2018 у Володимир-Волинській житлово-експлуатаційній конторі №1 повністю погашено заборгованість із заробітної плати.
 Завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко повідомив, що стан соціально-трудових відносин у Володимир-Волинській житлово-експлуатаційній конторі №1 перебуває на обліку у Відділенні з лютого 2018 року. На підприємстві проводиться моніторинг стану соціально-трудових відносин, надаються консультації та ведеться роз’яснювальна робота щодо вирішення проблемного питання у відповідності до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». За результатами вивчення стану соціально-трудових відносин вдалось з’ясувати, що основною причиною виникнення заборгованості із заробітної плати на підприємстві є невчасне відшкодування пільг і субсидій з Державного бюджету та несвоєчасні розрахунки населення за надані послуги.
 Начальник Відділення В. Демидюк відмітив, що заборгованість із виплати заробітної плати є одним з головних чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин на підприємствах області, які викликають найбільше невдоволення серед найманих працівників. Він наголосив, що необхідно постійно проводити моніторинг стану виплати заробітної плати на всіх підприємствах області, з урахуванням виплати поточної заробітної плати, та оперативно реагувати на зростання заборгованості. Крім того, за словами начальника Відділення, варто посилити роботу з підвищення рівня правової культури трудових колективів, профспілок, які повинні захищати права та законні інтереси найманих працівників, в тому числі, шляхом застосування примирних процедур, передбачених чинним законодавством.
 Під час круглого столу, на основі інформації наданої арбітром НСПП було прийнято рішення про взяття на облік стану соціально-трудових відносин у філії «Володимир-Волинська дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Волинський облавтодор» та знятті з обліку стану соціально-трудових відносин у Володимир-Волинській житлово-експлуатаційній конторі №1.
 По закінченню круглого столу, начальник Відділення подякував арбітру НСПП за надану інформацію та зазначив, що тільки спільне та вчасне реагування допоможе всебічно сприяти вирішенню питань погашення заборгованості на підприємствах та недопущення їх виникнення. Присутні висловили сподівання, що такі зустрічі будуть проводитись і надалі. За підсумками роботи круглого столу у Відділенні проаналізовано отримані матеріали, а також сплановані відповідні заходи з метою недопущення загострення стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста Володимир-Волинський.

Вирішено колективний трудовий спір (конфлікт) у Волинській торгово-виробничій корпорації

опубліковано 26 бер. 2018 р., 01:53 НСПП Волинь

 
16 березня 2018 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) Волинської торгово-виробничої корпорації (далі – ВТВ корпорація), зареєстрованого розпорядженням НСПП від 13.09.2016 № 0267-р., під час якої обговорено хід виконання вимог найманих працівників.
 В узгоджувальній зустрічі взяли участь: представник ВТВ корпорації
 О. Сікора, представники органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників А. Лагода, О. Корнелюк та начальник Відділення В. Демидюк.
 Представник ВТВ корпорація поінформувала представницький орган найманих працівників, що адміністрації вдалося стабілізувати фінансовий стан корпорації, що в свою чергу дало можливість вирішити четверту вимогу найманих працівників щодо забезпечення оплати праці в надурочні часи та у святкові і неробочі дні, та зняти з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт).
 Представники органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників А. Лагода та О. Корнелюк підтримали пропозицію адміністрації щодо зняття з реєстрації колективного трудового спору (конфлікту).
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору (конфлікту) підписали Угоду № 4, в якій зазначили, що висунуті вимоги найманими працівниками виконані повністю і колективний трудовий спір (конфлікт) вирішений.
 По закінченню зустрічі директор та представницький орган найманих працівників ВТВ корпорації подякували начальнику Відділення за проведену роботу, зокрема, в налагодження соціального діалогу між сторонами колективного трудового спору (конфлікту).

Проведено лекцію у Луцькому педагогічному коледжі

опубліковано 16 бер. 2018 р., 02:21 НСПП Волинь

 
12 березня 2018 року завідувач сектора правового забезпечення відділення НСПП у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко провів лекцію для студентів Луцького педагогічного коледжу.
 Під час виступу було висвітлено такі питання:
 - основні функції Національної служби посередництва і примирення;
 - порядок реєстрації колективних трудових спорів (конфліктів);
 - практика вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).
 Насамперед, Ю. Сиротенко проінформував про основні функції Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП). Зокрема, зазначив, що як постійно діючий незалежний державний орган НСПП є дієвим механізмом ефективного запобігання та врегулювання колективних трудових спорів, реалізації конституційних прав і гарантій людей.
 На жаль, практика роботи Відділення показує, що на сьогодні рівень правової культури як роботодавців, так і найманих працівників залишається низьким. Для зниження в майбутньому соціальної напруги в області, необхідно постійно підвищувати рівень правової культури усіх сторін соціально-трудових відносин. Саме це, є одним із пріоритетних завдань у роботі Відділення.
 Ю. Сиротенко зазначив, що, в основному, предметом колективного трудового спору (конфлікту) є невиконання вимог законодавства про працю та порушення колективного договору.
 За словами завідувача сектора правового забезпечення Відділення, громадяни звертаються з питань правового регулювання оплати праці, порядку отримання компенсації за несвоєчасну виплату заробітної плати, не задоволення рівнем заробітної плати, порядку надання матеріальної допомоги на оздоровлення, застосування режиму неповного робочого дня, втрата робочих місць, укладання колективного договору, виконання умов колективних договорів, а також порядку надання відпусток. Однак, найчастіше до Відділення звертаються наймані працівники через несвоєчасну виплату заробітної плати зі сторони роботодавця.
 Крім того, представник Відділення роз’яснив що таке колективний трудовий спір (конфлікт) та за яких обставин він виникає, порядок вступу у колективний трудовий спір (конфлікт), ознайомив з порядком формування вимог найманих працівників та визначення їх представницького органу, про хід примирних процедур, трудовий арбітраж та страйк відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
 Представник Відділення навів приклади вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) на Луцькому підприємстві електротранспорту, в Управлінні Національного банку України у Волинській області та на Державному підприємстві «Луцький комбінат хлібопродуктів №2». В результаті спільних дій, зокрема, роботи примирної комісії, проведення узгоджувальний зустрічей із сторонами колективних трудових спорів, вдалось задовольнити всі вимоги найманих працівників.
 По закінченню виступу завідувач сектора правового забезпечення поінформував, де знаходиться Відділення. Також зазначив, що у районах та містах обласного значення діють інформаційно-консультаційні центри НСПП, де здійснюється прийом громадян з виїздом працівників Відділення.
 Кожен громадянин може прийти до представників Відділення та проконсультуватись з того чи іншого питання. Ю. Сиротенко подякував за увагу та запевнив, що Відділення завжди готове надати відповідні роз’яснення та рекомендації з питань, що відносяться до компетенції служби.

На Волині обговорили стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати

опубліковано 6 бер. 2018 р., 01:44 НСПП Волинь   [ оновлено 6 бер. 2018 р., 05:21 ]

 28 лютого 2018 року начальник відділення НСПП у Волинській області В. Демидюк взяв участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Волинської обласної державної адміністрації.
 Засідання провів перший заступник голови облдержадміністрації О. Степанцов.
 На порядку денному розглянули питання: 1. Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях області станом на 1 лютого 2018 року; 2. Про внесення змін до діючого законодавства про проведення перевірок роботодавців та вжиття заходів в частині дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці; 3. Про проведену роботу та вжиття заходів з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах-банкрутах області; 4. Про стан погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України в області.
 Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації О.Комар поінформувала, що за статистичними даними станом на 01.02.2018 загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в області становила 27458,1 тис. грн. У структурі загального боргу 24817,3 тис. грн. або 90,4 відсотка становила заборгованість на економічно активних підприємствах, загальна їх кількість в області – 25. Найбільша їх кількість в м.Нововолинську – 7 підприємств-боржників, а саме, це підприємства вугільної галузі, борги яких становлять 17710,6 тис. грн., в м. Луцьку – 4 підприємства, де сума боргу з виплати заробітної плати становила 3919,1 тис. грн., та у м. Ковелі – 3 підприємства, їх борг становить 836,8 тис. гривень.
 Значна сума заборгованості із заробітної плати припадає на акціонерні товариства, філії (інші відокремлені підрозділи та організаційно-правові форми) та становить 23020,1 тис. гривень або 92,8 відсотка економічно активних підприємств.
 Крім того, О. Комар поінформувала, що серед найбільших боржників є підприємства вугільної галузі: ВП Шахта № 9 «Нововолинська» (7410,5 тис. грн), ВП шахта Бужанська – (7039,9 тис. грн).
 Під час обговорення В. Демидюк проінформував учасників комісії, що на цих підприємствах відділенням НСПП у Волинській області проводиться моніторинг стану соціально-трудових відносин, надаються консультації та ведеться роз’яснювальна робота щодо вирішення проблемного питання у відповідності до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
 По закінченню роботи тимчасової комісії О. Степанцов повідомив, що на виконання листа Міністерства соціальної політики України від 16.01.2018 № 684/0/2-18/28 та протокольного рішення Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат від 18.12.2017 в області розроблені графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати та встановлено контроль за ходом їх виконання.
 Разом з тим перший заступник голови облдержадміністрації зазначив, що за оперативними даними станом на 26.02.2018 відбулося значне зменшення заборгованості із заробітної плати, загальна сума боргу – 8819,5 тис. грн.
 Того ж дня у відділенні НСПП в області було проведено робочу нараду та ознайомлено працівників з результатами розглянутих на засіданні тимчасової комісії питань. Працівники відділення проаналізували ситуацію на підприємствах, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності з метою попередження випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Відбулась узгоджувальна зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту)

опубліковано 27 лют. 2018 р., 00:35 НСПП Волинь

 
21 лютого 2018 року відділенням Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) Волинської торгово-виробничої корпорації (далі – ВТВ корпорація), під час якої розглянули хід виконання четвертої вимоги найманих працівників а саме:
 - «Забезпечити оплату праці в надурочні часи та у святкові і неробочі дні відповідно до статті 106; 107 КЗпП України».
 Участь у зустрічі взяли: представник адміністрації ВТВ корпорації О. Сікора, голова органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників А. Лагода, член представницького органу найманих працівників О. Корнелюк та начальник Відділення В. Демидюк.
 Під час зустрічі було обговорено шляхи вирішення четвертої вимоги та зняття з реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) в найближчий час. В свою чергу директор корпорації поінформувала уповноважений представницький орган про те, що адміністрація гарантує забезпечення оплати праці в надурочні часи та у святкові і неробочі дні до середини березня поточного року.
 Представники від найманих працівників А. Лагода та О. Корнелюк, погодились із запропонованою інформацією та зазначили, щоб представники Відділення допомогли підготувати Угоду про вирішення колективного трудового спору (конфлікту).
 Начальник Відділення подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти максимум зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту) вцілому.

Узгоджувальна зустріч із представниками найманих працівників ТОВ «Дах Фасад»

опубліковано 22 лют. 2018 р., 02:44 НСПП Волинь

 
 20 лютого 2018 року у приміщенні відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулась узгоджувальна зустріч із представниками найманих працівників відділу зварювання та ремонту і відділом покрівельних робіт товариства з обмеженою відповідальністю «Дах Фасад» (далі – ТОВ «Дах Фасад»).
 Участь у зустрічі взяли: голови від найманих працівників відділу зварювання та ремонту і відділу покрівельних робіт ТОВ «Дах Фасад» Ю. Федчук, О. Грицюк та завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко.
 В ході зустрічі представникам було роз’яснено порядок створення примирних органів з вирішення колективного трудового спору (конфлікту), відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
 Крім того, представник Відділення роз’яснив завдання та функції примирної комісії, порядок проведення її засідань та прийняття рішень. Також, присутніх було ознайомлено з регламентом роботи примирної комісії.
 По закінченні зустрічі Ю. Сиротенко надав зразки документів для створення примирної комісії та наголосив на необхідності докласти зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту).

У відділенні НСПП у Волинській області відбулась зустріч із представником найманих працівників ДП «Луцький КХП №2»

опубліковано 13 лют. 2018 р., 04:24 НСПП Волинь

 
9 лютого 2018 року у відділенні Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулась робоча зустріч із представником найманих працівників державного підприємства «Луцький комбінат хлібопродуктів № 2» (далі – ДП «Луцький КХП №2») А. Прокопчук з метою обговорення стану соціально-трудових відносин на підприємстві.
 Як проінформувала А. Прокопчук, після задоволення вимоги найманих працівників у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками ДП «Луцький КХП №2» та ДП «Луцький КХП №2», який був знятий з реєстрації 18.08.2017 року (розпорядження НСПП № 226-р), більша частина трудового колективу розірвала трудові відносини з ДП «Луцький КХП №2» та працевлаштувалась на ДП «Чортківський КХП» Держкомрезерву України, яке орендує цілісно майновий комплекс ДП «Луцький КХП №2».
 Причиною звернення до Відділення стало те, що після розірвання трудових відносин роботодавець ДП «Луцький КХП №2» не провів належних розрахунків з працівниками, які звільнились.
 Начальник Відділення надав роз’яснення А. Прокопчук відповідно до норм чинного законодавства.  Зокрема, відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпПУ) власник або уповноважений ним орган зобов’язаний в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу. При звільненні працівника виплата всіх сум, що належить йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення (стаття 116 КЗпПУ). Відповідно до ч. 1 статті 117 КЗпПУ, у разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу, при відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинна виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку. Працівниками Відділення були підготовлені рекомендації керівнику ДП «Луцький КХП №2» щодо проведення належних розрахунків із звільненими працівниками.
 По закінченню зустрічі А. Прокопчук подякувала начальнику Відділення за проведену роз’яснювальну роботу.

1-10 of 223