НОВИНИ

    
                        

Про стан соціально-трудових відносин на комунальному некомерційному підприємстві «Старовижівський центр первинної медичної допомоги»

опубліковано 12 жовт. 2018 р., 00:20 НСПП Волинь

 09 жовтня 2018 року працівниками відділення НСПП у Волинській області (далі – Відділення) вивчено стан соціально-трудових відносин на комунальному некомерційному підприємстві «Старовижівський центр первинної медичної допомоги» (далі – КНП «Старовижівський центр первинної медичної допомоги»), яке перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту).
 У вивчені взяли участь головний лікар КНП «Старовижівський центр первинної медичної допомоги» Н. Капітула, в.о. головного бухгалтера М. Остапук, голова трудового колективу Л. Голик.
 Н. Капітула зазначила, що підприємство є закладом охорони здоров’я, що надає первинну медичну допомогу населенню, а також вживає заходів із профілактики захворювань населення та підтримання громадського здоров’я. До підприємства входить 8 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини та 35 фельдшерсько-акушерських пунктів по селах району. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників за вересень 2018 року становила 3377г рн., порівняно з відповідним періодом минулого року зросла на 9,0% (вересень 2017 року – 3097 грн.).
 М. Остапук повідомила, що станом на 01.09.2018 борг перед працівниками становив 518,5 тис.грн., невиплачена заробітна плата за серпень, вересень. Причиною виникнення заборгованості є складний фінансовий стан через недостатнє фінансування медичної установи з державного та місцевого бюджетів. Кошторис на 2018 рік ще у січні 2018 року був затверджений із дефіцитом коштів на виплату заробітної плати в сумі 1418,6 тис.грн.
 В ході вивчення встановлено, що за січень - вересень поточного року на розрахунковий рахунок КНП «Старовижівський центр первинної медичної допомоги» надійшло 6176,8 тис. грн., із них на оплату праці направлено 4332,4 тис. грн., або 70,1 %, решта коштів використано на сплату податків та господарські витрати.
 Головний лікар повідомила, що З жовтня 2018 року фінансування медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою підприємства здійснює Національна служба здоров’я України, на ці цілі найближчим часом мають надійти кошти в сумі 976,1 тис.грн.
 Працівники Відділення надали рекомендації голові трудового колективу щодо можливостей вирішення проблемних питань шляхом вступу в колективний трудовий спір (конфлікт) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
 За результатами вивчення економічних та правових передумов ускладнення стану соціально-трудових відносин на КНП «Старовижівський центр первинної медичної допомоги» головним спеціалістом Відділення В. Овчарук було підготовлено довідку, з якою ознайомлено учасників зустрічі.
 За матеріалами вивчення Відділенням буде підготовлено рекомендації щодо шляхів поліпшення стану соціально-трудових відносин на КНП «Старовижівський центр первинної медичної допомоги». Також про стан соціально-трудових відносин на підприємстві буде повідомлено Старовижівську районну державну адміністрацію та районну раду.

Результати діяльності відділення НСПП у Волинській області за дев’ять місяців 2018 року

опубліковано 11 жовт. 2018 р., 23:45 НСПП Волинь   [ оновлено 12 жовт. 2018 р., 00:18 ]

 Упродовж дев’яти місяців 2018 року діяльність відділення НСПП у Волинській області (далі – Відділення) була, в першу чергу, спрямована на зняття соціального напруження в трудових колективах підприємств області, запобігання колективних припинень роботи та інших акцій соціального протесту, своєчасного вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).
 В межах повноважень, визначених Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та нормативно- правовими актами НСПП, Відділенням у взаємодії з відповідними органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, профспілками, організаціями роботодавців вживались правові та організаційні заходи щодо стабілізації стану соціально-трудових відносин, забезпечення розвитку соціального діалогу в області.
 У звітному періоді Відділення сприяло вирішенню 14 колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС (К), безпосередніми учасниками зазначених спорів були 106 найманих працівників, висунуто 31 вимогу щодо невиконання вимог законодавства про працю. З метою сприяння вирішення КТС (К) проведено 22 засідання примирних комісій та 50 узгоджувальних зустрічей із сторонами спорів. За сприяння Відділення вирішено 5 КТС (К) та задоволено 11 вимог найманих працівників.
 З метою запобігання виникненню КТС (К) та стабілізації стану СТВ у зазначеному періоді Відділення здійснювало заходи щодо усунення 33 чинників дестабілізації стану СТВ на 33 підприємствах із чисельністю працюючих 6199 працівників. За сприяння Відділення попереджено виникнення 26 КТС (К), погашено заборгованість із виплати заробітної плати на суму 22,8 млн.грн. Проведено 67 узгоджувальних зустрічей з адміністраціями та трудовими колективами підприємств, установ, організацій, стан СТВ яких перебуває на обліку ЗКТС (К). Також взято участь у 9 засіданнях обласної, міської комісіях з питань забезпечення своєчасності повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат.
 Основними причинами ускладнення стану СТВ між сторонами соціального діалогу залишалась наявна заборгованість із виплати заробітної плати та порушення термінів виплати поточної заробітної плати.
 Відділенням за звітний період розглянуто 220 звернень від фізичних та юридичних осіб, сторін СТВ, представників об’єднань громадян, якими було порушено 239 питань.
 З метою підвищення рівня правової культури учасників СТВ Відділення проводило роботу з інформування громадськості про свою діяльність. Спеціалістами Відділення здійснено 1 виступ на телебаченні. Підготовлено і розміщено на офіційному сайті НСПП та сайті Відділення (http://nspp.volyn.net/) 25 та 27 інформацій про діяльність Відділення. За звітний період проведено 1 «круглий стіл», 3 наради-семінари для арбітрів, посередників, завідуючих ІКЦ. Працівниками Відділення здійснено 20 виступів на нарадах, семінарах, «круглих столах», комісіях з питань погашення заборгованості із заробітної плати, також прочитано 2 лекції.
 Для реалізації своїх завдань і функцій Відділення у своїй діяльності співпрацює з 9 арбітрами НСПП, 5 посередниками, в області на громадських засадах діють 18 інформаційно-консультаційних центрів НСПП.
 Відділення і надалі здійснюватиме заходи щодо сприяння своєчасному вирішенню КТС (К) та стабілізації стану СТВ на підприємствах, в установах та організаціях області.

Відбулась робоча зустріч із представниками трудового колективу Луцької районної газети «Слава праці»

опубліковано 11 жовт. 2018 р., 23:33 НСПП Волинь   [ оновлено 12 жовт. 2018 р., 00:10 ]

 02 жовтня 2018 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) В. Демидюк провів робочу зустріч із представниками трудового колективу Луцької районної газети «Слава праці».
 Причиною зустрічі стало ускладнення стану соціально-трудових відносин у трудовому колективі газети через заборгованість із виплати заробітної плати.
 В ході зустрічі було обговорено причини виникнення заборгованості із заробітної плати та можливі шляхи вирішення питання в правовому полі.
 Начальник Відділення поінформував представників колективу Луцької районної газети «Слава праці» про порядок вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», ознайомив з порядком формування вимог найманих працівників та визначення їх представницького органу; порядком розгляду вимог найманих працівників роботодавцем.
 По закінченню робочої зустрічі домовились про подальшу тісну співпрацю з найманими працівниками з метою зменшення соціальної напруги та налагодженні соціального діалогу, що дасть змогу стабілізувати стан соціально-трудових відносин. Також було досягнуто домовленості продовжити консультування трудового колективу Луцької районної газети «Слава праці» у разі необхідності юридичного супроводу.

Знято першу вимогу у ТОВ «Дах Фасад»

опубліковано 30 вер. 2018 р., 23:29 НСПП Волинь

 25 вересня 2018 року відділенням Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) товариства з обмеженою відповідальністю «Дах Фасад» (далі – ТОВ «Дах Фасад»), під час якої розглянули хід виконання другої вимоги найманих працівників відділу покрівельних робіт.
 Участь у зустрічі взяли: директор ТОВ «Дах Фасад» С. Кальчик, голова органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників О. Грицюк та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко.
Директор поінформував голову уповноваженого представницького органу про те, що у товаристві покращився фінансовий стан в результаті збільшення об’єму роботи, що дає можливість забезпечити найманих працівників відділу покрівельних робіт компенсацією за роботу у вихідний день. Після чого С. Кальчик запропонував зняти з реєстрації другу вимогу найманих працівників, а саме:
 – «Забезпечити найманих працівників відділу покрівельних робіт компенсацією за роботу у вихідний день відповідно до ст. 72 КЗпП України».
 Представник органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, погодився із зняттям другої вимоги.
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору (конфлікту) підписали Угоду № 1 про вирішення другої вимоги найманих працівників відділу покрівельних робіт.
 Ю. Сиротенко подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти максимум зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту) в цілому.

Прочитано лекцію для студентів Луцького педагогічного коледжу

опубліковано 30 вер. 2018 р., 23:27 НСПП Волинь   [ оновлено 12 жовт. 2018 р., 00:15 ]

 21 вересня 2018 року заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко провів лекцію для студентів третього курсу Луцького педагогічного коледжу.
 Під час виступу було висвітлено такі питання:
 - основні функції Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП);
 - правове регулювання проведення страйків, як крайнього засобу вирішення колективного трудового спору (конфлікту);
 - порядок проходження оцінки відповідності критеріям репрезентативності.
 На початку лекції Ю. Сиротенко проінформував про основні функції НСПП, зокрема, зазначив, що як постійно діючий незалежний державний орган служба є дієвим механізмом для сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів), здійснення заходів із запобігання виникнення таких конфліктів, забезпечення розвитку соціально-економічних та трудових відносин в Україні.
 Заступник начальника Відділення розповів про правові підстави та форми співпраці Відділення з Федерацією профспілок області, обласним об’єднанням організацій роботодавців, органами виконавчої влади області та місцевого самоврядування.
 Питання правового регулювання проведення страйків, як крайнього засобу вирішення колективного трудового спору (конфлікту), було розглянуте на прикладі проведення страйків найманими працівниками відкритого акціонерного товариства «Луцький картонно – руберойдовий комбінат», комунального підприємства «Луцьке підприємство електротранспорту» через заборгованість із виплати заробітної плати та невиконання положень колективних договорів.
 Ю. Сиротенко наголосив, що в усіх випадках застосування страйків фахівцями Відділенням оперативно та своєчасно надаються необхідні роз’яснення Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», проводяться узгоджувальні зустрічі із сторонами соціально-трудових відносин.
 У ході зустрічі заступник начальника Відділення поінформував студентів, що відповідно до своєї компетенції НСПП здійснює оцінку відповідності критеріям репрезентативності згідно Закону України «Про соціальний діалог в Україні». Слухачів було ознайомлено із Порядком оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців», затвердженим наказом НСПП від 21.07.2011 №73, в частині переліку документів, необхідних для здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності.
 Заступник начальника також поінформував присутніх, що одним із напрямків роботи Відділення є розгляд звернень фізичних та юридичних осіб, представників об’єднань громадян без статусу юридичної особи, у задоволенні їх прав та інтересів з питань порядку отримання компенсації за несвоєчасну виплату заробітної плати, не задоволення рівнем заробітної плати, порядку надання матеріальної допомоги на оздоровлення, застосування режиму неповного робочого дня, втрата робочих місць, укладання колективного договору, виконання умов колективних договорів, а також порядку надання відпусток.
 По закінченню виступу Ю. Сиротенко поінформував де знаходиться Відділення та запевнив, що Служба завжди готова надати відповідні роз’яснення та рекомендації з питань, що відносяться до компетенції Відділення.

Вирішено колективний трудовий спір (конфлікт) на ПНВП «Проект-Сервіс»

опубліковано 24 вер. 2018 р., 04:54 НСПП Волинь

 19 вересня 2018 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) приватного науково-виробничого підприємства «Проект-Сервіс» (далі – ПНВП «Проект-Сервіс»), під час якої обговорено хід виконання першої вимоги найманих працівників.
 В узгоджувальній зустрічі взяли участь: директор ПНВП «Проект-Сервіс» В. Веселак, представник органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників А. Жук та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко.
 В. Веселак повідомив, що підприємство виграло тендер на новий проект, в результаті чого покращився фінансовий стан й адміністрація здійснює компенсацію витрат працівників, які за власні кошти придбали спецодяг та інші засоби індивідуального захисту.
 Керівник запропонував зняти з реєстрації вимогу найманих працівників.
 Представник органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників підтримав пропозицію.
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору (конфлікту) підписали Угоду № 3, в якій зазначили, що висунуті вимоги найманими працівниками виконані повністю і колективний трудовий спір (конфлікт) вирішений.
 По закінченню зустрічі директор та представницький орган найманих працівників ПНВП «Проект-Сервіс» подякували представнику Відділення за проведену роботу, зокрема, в налагодження соціального діалогу між сторонами колективного трудового спору (конфлікту).

Під час узгоджувальної зустрічі знято третю вимогу

опубліковано 30 серп. 2018 р., 00:09 НСПП Волинь

 28 серпня 2018 року відділенням Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) приватного науково-виробничого підприємства «Проект-Сервіс» (далі – ПНВП «Проект-Сервіс»), під час якої розглянули хід виконання третьої вимоги найманих працівників.
 Участь у зустрічі взяли: директор ПНВП «Проект-Сервіс» В. Веселак, голова органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників А. Жук та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко.
Керівник підприємства надав голові уповноваженого представницького органу наказ щодо компенсації або надання іншого робочого дня відпочинку у разі роботи найманих працівників у вихідний день, згідно ст. 72 КЗпП України.
 Відповідного до вищевказаного В. Веселак запропонував зняти з реєстрації третю вимогу найманих працівників, а саме: «У разі роботи у вихідний день компенсацію проводити за згодою сторін, наданням іншого робочого дня відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі згідно ст. 72 КЗпП України».
 Представник органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, ознайомилась із наказом адміністрації та погодилася із зняттям третьої вимоги.
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору (конфлікту) підписали Угоду № 2 про вирішення третьої вимоги найманих працівників.
 Ю. Сиротенко подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти максимум зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту) вцілому.

Примирна комісія прийняла погоджене рішення щодо задоволення вимог найманих працівників

опубліковано 29 серп. 2018 р., 00:08 НСПП Волинь

 17 серпня 2018 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулось заключне засідання примирної комісії з вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками транспортного, торгового відділу та відділу з прибирань приміщень фізичної соби-підприємця (далі – ФОП) Павлючик Євгенії Василівни та ФОП Павлючик Євгенією Василівною.
 Участь у засіданні взяли: члени примирної комісії від найманих працівників, ФОП Павлючик Є.В. та заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко.
 Під час засідання примирної комісії роботодавець надала свої пропозиції щодо виконання вимог найманих працівників, зареєстрованих Національною службою посередництва та примирення, та зазначила, що на сьогодні вживаються заходи, спрямовані на виконання цих вимог. Крім того, членів примирної комісії було ознайомлено з фінансовим станом підприємця.
 Після розгляду та обговорення пропозицій було прийняте рішення про виконання всіх вимог найманих працівників в найближчий термін.
 У зв’язку з прийняттям погодженого рішення засідання примирної комісії припинило свою роботу.
 Представник Відділення підсумовуючи подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності подальшої взаємодії сторін для прискорення вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

На Волині відбулось засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради

опубліковано 20 серп. 2018 р., 00:47 НСПП Волинь

 
16 серпня 2018 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) В. Демидюк взяв участь у засіданні територіальної тристоронньої соціально-економічної ради (далі – Рада), що відбулась у Волинській обласній державній адміністрації.
 На порядку денному розглянули питання: 1. Про підтримку галузі агропромислового комплексу області з бюджетів усіх рівнів; 2. Стан формування ефективної системи охорони здоров’я в області. 3. Шляхи розв’язання регіональної та місцевих екологічних проблем.
 З першого питання порядку денного виступив директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Ю. Горбенко, який зазначив, що сьогодні сільське господарство, харчова і переробна промисловість Волині створюють понад 30 відсотків ВВП області.
 Директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації звернув увагу присутніх на проблемному питанні, що на сьогодні банківською системою фактично заблоковано кредитування малого агробізнесу. Тобто, дрібні сільгоспвиробники, які виробляють 60 відсотків сільгосппродукції в області не мають змоги отримати фінансову підтримку шляхом здешевлення кредитів. На Волині діє Комплексна програма розвитку галузі агропромислового комплексу, яка спрямована на дрібних виробників. Заходами цієї програми окрім інших напрямків передбачено відшкодування відсотків банків за залученими кредитами як дрібним формам господарювання, так і власникам особистих селянських господарств. У 2015 році до відшкодування було подано 31 заявку, у 2016 - 8 заявок, у 2017 - 3 заявки, у 2018 – 2 заявки.
 По другому питанню виступив заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації В. Руцький, який повідомив присутніх, що на сьогоднішній день основні зусилля голів районних рад, голів районних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, управління охорони здоров’я облдержадміністрації спрямовані на: здійснення планових заходів щодо розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості; оснащення конкретних типів закладів охорони здоров’я медичним обладнанням, устаткуванням та засобів; реалізацію проектів будівництва, капітального ремонту, реконструкції і виготовлення проектно-кошторисної документації.
 За даними управління охорони здоров’я області заклади відчувають кадровий дефіцит у лікарях загальної практики-сімейних лікарях. Члени ради дійшли до висновку, що без розробки комплексної стратегії щодо закріплення медичних кадрів в системі охорони здоров’я України вирішити проблему відтоку кадрів буде неможливо.
 По третьому питанню виступив начальник управління екології та природних ресурсів облдерадміністрації Д. Новохатський, який проінформував про загрозу техногенно-екологічного характеру з територій іноземних держав суміжних з Волинською областю, яка може становити реальну небезпеку для області. Проблеми пов’язані із розробкою Хотиславського кар’єру (Республіка Білорусь) та забезпеченням функціонування на території Республіки Білорусь Білоозерської водоживильної системи. В результаті припинення фінансування з Держбюджету, вирішити їх практично неможливо. Згідно з висновками інституту водних проблем і меліорації, здійснення робіт по водопониженню може призвести до того, що у зону впливу кар’єру потрапить 11 населених пунктів та біля 40 тис. га сільськогосподарських та лісових угідь, що може призвести до зникнення води у криницях та переосушення території впливу, а також до виникнення потенційних екологічних загроз прикордонній геоекосистемі Полісся, в першу чергу Шацького національного природного парку, які можуть бути незворотними.
 Після розгляду та обговорення питань порядку денного члени територіальної тристоронньої соціально-економічної ради прийняли ряд рішень та звернень. Зокрема, звернення:
- до Прем’єр-міністра України щодо внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженому постановою Кабміну від 7.02.2018 року № 106, щодо зняття обмеження кількості членів обслуговуючого кооперативу, а також обмежень щодо напрямків їх діяльності; зміни форми фінансової підтримки – без видачі простого векселя авальованого Мінагрополітики, а шляхом укладання тристороннього договору; доповнити Порядок напрямком «Виплата одноразової безповоротної допомоги для створення сімейного фермерського господарства у сумі 50 тисяч гривень» та надати додаткові преференції для створення малих переробних потужностей; запровадити новий напрямок - спеціальну бюджетну дотацію фізичним особам за вирощені та продані на забій і переробку суб'єктам господарювання молодняк великої рогатої худоби, що в свою чергу призведе до стимулювання вирощування великовагової ВРХ та збільшення виробництва м’яса яловичини;
- до Міністра охорони здоров’я України з прохання вийти до Кабінету Міністрів України з клопотанням привернути увагу Президента, Верховної Ради України та Уряду України до питань щодо вирішення критичної ситуації з відтоком кадрів в системі охорони здоров’я; лобіювати підвищення рівня заробітної плати працівникам галузі охорони здоров’я України; вийти з пропозиціями до Міністерства фінансів України з проханням виділення додаткових коштів медичної субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам для Волинської області.
- до Міністра екології та природних ресурсів України з проханням вийти до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо сприяння уникненню основних загроз техногенно-екологічного характеру з територій іноземних держав суміжних з Волинською областю, що можуть становити реальну або потенційну небезпеку для України; розгляду можливості фінансування зазначених у зверненні робіт з Державного бюджету у 2019 році; активізації міжнародного співробітництва між Україною і сусідніми державами з метою координації дій на всіх належних рівнях щодо недопущення транскордонних надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

За результатами узгоджувальної зустрічі у ТзОВ «Прайд-Інвест» знято другу вимогу найманих працівників

опубліковано 30 лип. 2018 р., 06:19 НСПП Волинь

 27 липня 2018 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулась узгоджувальна зустріч із сторонами колективного трудового спору (конфлікту) товариства з обмеженою відповідальністю «Прайд-Інвест» (далі – ТзОВ «Прайд-Інвест»), під час якої розглянули хід виконання другої вимоги найманих працівників.
 Участь у зустрічі взяли: директор ТзОВ «Прайд-Інвест» А. Самчук, голова органу уповноваженого представляти інтереси найманих працівників бригади ізолювальників Т. Приймук та в.о.начальника відділення Ю. Сиротенко.
 Керівник товариства поінформував голову уповноваженого представницького органу про те, що в результаті збільшення об’єму роботи у товаристві покращився фінансовий стан, внаслідок чого адміністрація почала компенсовувати витрати найманих працівників, які за власні кошти придбали спецодяг та інші засоби індивідуального захисту.
 Після чого А. Самчук запропонував зняти з реєстрації другу вимогу найманих працівників, а саме:
 – «Компенсувати витрати на придбання спецодягу та інших засобів індивідуального захисту придбаних за власні кошти працівників відповідно до статті 164 КЗпП України».
 Т. Приймук, підтвердив цю інформацію та погодився із зняттям другої вимоги.
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору (конфлікту) підписали Угоду № 1 про вирішення другої вимоги найманих працівників.
 Ю. Сиротенко підводячи підсумки зустрічі, подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору (конфлікту).

1-10 of 242