НОВИНИ‎ > ‎

Акція протесту на Луцькому підприємстві електротранспорту

опубліковано 25 черв. 2013 р., 00:24 НСПП Волинь
    12 червня 2013 року наймані працівники (водій тролейбусів та контролери) Луцького підприємства електротранспорту (близько 70 осіб) з 6.00 до 8.00 год. відмовились приступати до роботи через незадовільний технічний стан тролейбусів та заборгованості із заробітної плати, яка станом на 01 червня 2013 року становила 780 тис. грн. Загалом на рейс не виїхало 38 тролейбусів.
    Луцьке підприємство електротранспорту (м. Луцьк, вул. Г. Даньшина, 1-52) є комунальним підприємством. Власник підприємства - Луцька міська рада. Відповідно до коду класифікації виду економічної діяльності підприємство відноситься - 49.31 «Пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення», на якому працює 560 працівників. 
    Під час акції протесту наймані працівники Луцького підприємства електротранспорту висунули керівництву такі вимоги: 
    - виплатити заборговану заробітну плату; 
    - привести тролейбуси в належний технічний стан; 
    Також працівники вимагають провести збори трудового колективу за участю представників влади, на яких обговорити проблемні питання та намітити шляхи їх вирішення. 
    Вході акції протесту, на підприємство прибув заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев. За його словами, однією із основних причин заборгованості із заробітної плати на Луцькому підприємстві електротранспорту є невчасне фінансування з державного бюджету за перевезення пільгових категорій громадян.
    З метою врегулювання акції протесту працівники відділення НСПП у Волинській області рекомендували голові первинної профспілкової організації В. Герасимюку провести узгоджувальну зустріч з директором Луцького підприємства електротранспорту для пошуку шляхів вирішення вимог найманих працівників. Також були надані роз’яснення щодо незаконності проведення страйків відповідно до статті 18 Закону України «Про транспорт» та консультації щодо вирішення проблемних питань відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
Comments