НОВИНИ‎ > ‎

Налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування

опубліковано 29 бер. 2021 р., 01:09 НСПП Волинь
  26 березня 2021 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення (Відділення) Володимир Демидюк на запрошення виконавчого директора Волинської економічної Асоціації органів місцевого самоврядування «Волинська економічна ліга» Анатолія Банери зустрівся з головою Горохівської міської громади Віктором Годиком.
  Метою зустрічі було обговорення стану соціально-економічного розвитку підприємств міста, динаміки соціально-трудових відносин у трудових колективах та подальшої співпраці.
  Начальник Відділення ознайомив міського голову із напрямами діяльності Національної служби посередництва і примирення, практикою роботи Відділення щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) у трудових колективах підприємств, установ та організацій, сприяння їх вирішенню та здійснення соціального діалогу.
  В. Демидюк зазначив, що надзвичайно важливим у питаннях поліпшення та стабілізації стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях є взаємодія всіх зацікавлених сторін соціального діалогу, зокрема й органів влади. Співпраця дає можливість оперативніше реагувати на всі без винятку сигнали соціальної напруги в трудових колективах.
  Голова Горохівської міської громади розповів про стан та динаміку соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах і організаціях міста, основні проблеми їх розвитку. Крім того, він зауважив, що з керівниками підприємств міста постійно проводяться зустрічі за для недопущення порушень законодавства про працю.
  А. Банера зауважив, що стан соціально-трудових відносин на підприємствах міст та районів області безпосередньо впливає на економічний розвиток всього регіону.
  На зустрічі обговорили питання створення Інформаційно-консультаційного центру НСПП (ІКЦ НСПП), який охоплюватиме 18 рад, що увійшли до складу Горохівської міської громади. ІКЦ НСПП надаватиме консультації представникам сторін соціально-трудових відносин, профспілок, роботодавців з питань застосування законодавства про колективні трудові спори (конфлікти) та інформуватиме Відділення про випадки загострення стану соціально-трудових відносин. В. Годик пообіцяв порекомендувати на посаду завідувача ІКЦ НСПП людину, яка має досвід роботи і володіє знаннями з питань соціально-трудових відносин та трудового законодавства. 
  Крім того, начальник Відділення та міський голова домовились про співпрацю шляхом обміну об’єктивною інформацією про загострення стану соціально-трудових відносин, проведення акцій протесту з питань, що відносяться до компетенцій НСПП, та проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня поінформованості громадян щодо захисту своїх прав.
Comments