НОВИНИ‎ > ‎

На Луцькому підприємстві електротранспорту обговорили шляхи вирішення колективного трудового спору

опубліковано 23 жовт. 2012 р., 23:48 НСПП Волинь
    
22 жовтня 2012 року начальник відділення НСПП у Волинській області О.Д. Клімович та його заступник В.М. Демидюк, на запрошення керівника представницького органу у колективному трудовому спорі між найманими працівниками та директором Луцького підприємства електротранспорту, зареєстрованого Розпорядженням НСПП від 05 листопада 2009 року № 215-р, взяли участь в узгоджувальній зустрічі з метою сприяння пошуку шляхів вирішення колективного трудового спору. Крім сторін колективного трудового спору, на зустрічі були присутні голова Федерації профспілок Волинської області І.І. Карпомиз та голова Волинської обласної профспілкової організації працівників житлово-комунального господарства С.О. Євтєєва.
    На засіданні профспілкового комітету присутні обговорили питання заборгованості із виплати заробітної плати, що зумовило передстрайковий стан на підприємстві електротранспорту, та шляхи вирішення колективного трудового спору. Під час зустрічі були розглянуті й інші питання, які стосуються укладання колективного договору та внесення до нього змін, а також відрахування внесків профспілковому комітету. 
    Голова первинної профспілкової організації Луцького підприємства електротранспорту, керівник органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, В. Герасимюк зауважив, що ситуація у колективі дуже напружена у зв’язку з існуючою заборгованістю із заробітної плати. За його словами, наймані працівники вже два місяці поспіль не отримують заробітну плату, проте надіються, що найближчим часом влада і керівництво підприємства знайдуть шляхи для погашення заборгованості. Він нагадав, що 15 жовтня 2012 року відбувся двогодинний попереджувальний стихійний страйк. 
    Директор Луцького підприємства електротранспорту І. Грицанчук поінформував учасників засідання, що основною причиною складного фінансового становища підприємства є несвоєчасне фінансування із Державного бюджету коштів за безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян. 
    В ході засідання були розглянуті можливі варіанти вирішення проблеми виплати заборгованості із заробітної плати. Учасники зустрічі домовились, що директор Луцького підприємства електротранспорту надішле голові Волинської обласної державної адміністрації та Луцькому міському голові офіційні листи з проханням посприяти у питанні виділення коштів з Державного бюджету за безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян для погашення заборгованості із виплати заробітної плати. Копії листів для ознайомлення будуть надіслані начальнику відділення НСПП у Волинській області, голові Федерації профспілок Волинської області та голові Волинської обласної профспілкової організації працівників житлово-комунального господарства. 
    Також між сторонами колективного трудового спору було домовлено 26.10.2012 року провести збори трудового колективу за участю представників міської влади та Федерації профспілок області, на яких заслухати звіт про виконання адміністрацією підприємства колективного договору та про фінансове, матеріальне становище підприємства. По закінченню узгоджувальної зустрічі начальник Відділення О.Клімович наголосив на необхідності докласти максимум зусиль для прискорення погашення заборгованості із виплати заробітної плати та подякував всім присутнім за плідну співпрацю.
Comments