НОВИНИ‎ > ‎

На узгоджувальній зустрічі було домовлено про зняття з реєстрації колективного трудового спору на ВАТ «Луцький картонно-руберойдовий комбінат»

опубліковано 20 черв. 2012 р., 23:21 НСПП Волинь
    
19 червня 2012 року з ініціативи та за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області відбулась узгоджувальна зустріч із новообраним головою первинної профспілкової організації, стороною найманих працівників у колективному трудовому спорі між найманими працівниками та генеральним директором ВАТ «Луцький картонно-руберойдовий комбінат» (розпорядження НСПП від 14 січня 2009 року №003-р). Метою проведення зустрічі стало намічення подальших шляхів вирішення колективного трудового спору.
    В роботі узгоджувальної зустрічі взяли учать начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області О. Клімович, заступник начальника відділення – завідувач сектора правового забезпечення В. Демидюк та голова первинної профспілкової організації М. Гончар.
    Начальник Відділення О. Клімович поінформував новообраного голову профспілкового комітету про стан виконання вимог найманих працівників. Зокрема, він зауважив, що до Відділення надійшов лист за підписом генерального директора ВАТ «Луцький картонно-руберойдовий комбінат» про виконання основної вимоги найманих працівників (погасити заборгованість із заробітної плати всім працівникам підприємства і не допускати росту заборгованості в майбутньому). Генеральний директор ВАТ «Луцький картонно-руберойдовий комбінат» повідомив, що заборгованість із заробітної плати найманим працівникам погашена в повному обсязі.
    Присутній на зустрічі голова первинної профспілкової організації М. Гончар підтвердив цю інформацію. Заступник начальника Відділення В.Демидюк запропонував йому підготувати Угоду про вирішення колективного трудового спору. Після обговорення подальших шляхів вирішення колективного трудового спору було домовлено, що сторона найманих працівників колективного трудового спору підготує угоду про вирішення колективного трудового спору для зняття з реєстрації.
Comments