НОВИНИ‎ > ‎

На Волині обговорили Стратегію економічного і соціального розвитку області до 2015 року

опубліковано 6 лют. 2012 р., 10:37 НСПП Волинь   [ оновлено 6 лют. 2012 р., 10:38 ]

18 січня 2012 року в сесійній залі Волинської обласної ради відбулось розширене засідання Регіонального комітету з економічних реформ та громадської ради при облдержадміністрації з розгляду питання «Про проект змін та доповнень до Стратегії економічного і соціального розвитку Волинської області до 2015 року», що підготовлений Національним інститутом стратегічних досліджень при Президентові України.

Участь у роботі засідання взяв начальник відділення НСПП у Волинській області О. Клімович (член громадської ради при облдержадміністрації). Під час обговорення змін і доповнень до Стратегії економічного і соціального розвитку області до 2015 року виступили голови Волинської обласної державної адміністрації Б. Клімчук та обласної ради В. Войтович, відповідальні працівники Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, провідні науковці Національного технічного університету, підприємці, депутати облради та представники громадських організацій.
Фахівці Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України зазначили, що основними напрямками оновлення Стратегії є: нове позиціонування та інтегральні цілі розвитку Волині, збалансований просторовий розвиток, створення та започаткування інтегрального бренду області, оновлення системи менеджменту. Вони напрацювали дев’ять напрямків та п’ять пріоритетів. Ставка робитиметься на енергоефективність, розвиток агропромислового комплексу; транспортно-логістичну та транзитну сферу, чому сприяє географічне розташування Волині. Важливим аспектом є туристична галузь, розбудова потенціалу інноваційного розвитку промисловості, розширення міжрегіонального співробітництва та оптимізація транскордонної співпраці, розвиток зеленого туризму. 
Учасники наради прийшли до висновку, що головною метою оновленої Стратегії є створення умов для підвищення якості життя волинян та поліпшення інвестиційного клімату регіону.