НОВИНИ‎ > ‎

На Волинському телебаченні прозвучав матеріал про прогнозування виникнення колективних трудових спорів відділенням НСПП у Волинській області, як дієвий метод стабілізації стану соціально-трудових відносин

опубліковано 5 лют. 2013 р., 05:49 НСПП Волинь
     
На телеканалі «Волинь Нова» в рамках програми «Підсумки тижня» завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області Веремійчик О.В. познайомив глядачів з роботою сектора в напрямку запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) крізь призму прогнозування імовірності розвитку соціально-трудових відносин. 

    Коротко підбивши підсумки роботи сектора за 2012 рік, увага виступу була зосереджена на практичних аспектах підготовки прогнозу розвитку соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) у Волинській області в першому півріччі 2013 року. Зокрема, завідувачем сектора аналітично-інформаційної роботи і прогнозування названо що одним з основних джерел під час здійснення прогнозування стали дані низки галузевих управлінь облдержадміністрації та обласних галузевих профспілкових організацій. В ході прогнозування враховано тенденції розвитку господарського комплексу області та окремих його галузей, а також – перспективи реалізації «Програми економічного і соціального розвитку області на 2013 року», вплив економічних та соціальних чинників на сферу соціально-трудових відносин, а також – результати моніторингу, який постійно здійснюється безпосередньо в колективах підприємств, установ та закладів області. 
    Проаналізовано також ступінь підтвердження (не підтвердження) прогнозу відділення про можливі зміни соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) в другому півріччі 2012 року. І саме аналізуючи наскільки точно попередній прогноз відобразився в розвитку соціально-трудових відносин в колективах підприємств, установ та організацій області відділення дає оцінку правильності вибраних методів аналізу та саме підготовки прогнозу і вносить певні корективи по удосконаленню прогнозу на майбутнє півріччя. 
    Оскільки метою прогнозування колективних трудових спорів – моделювання майбутньої ситуації і можливих проблем у соціально-трудових відносинах, точність і достименність його підготовки значною мірою сприяє підвищенню ефективності розроблення комплексу заходів для своєчасного реагування, попередження виникненню колективних трудових спорів. А також, виконує функцію для своєрідної бази методів дієвого врегулювання, виникнувших чинників дестабілізації між сторонами роботодавця та найманих працівників. 
    В матеріалі поданому на телебаченні, з метою ознайомлення була подана інформація про те що, на думку працівників відділення НСПП у Волинській області, найбільш потенційно конфліктогенною залишатиметься в І півріччі 2013 року вугільна галузь та галузь будівництва (зокрема підприємства, що пов’язані з будівництвом шахти №10 «Нововолинська»). Можливе загострення обумовлено тривалим невирішенням проблемних питань, які можуть спричинити колективний трудовий спір на рівні галузі. Гострим для працівників шахт, що входять до Державного підприємства "Волиньвугілля" (м. Нововолинськ), є недотримання законодавства щодо забезпечення рівня заробітної плати згідно з галузевою угодою та невиконання Закону України “Про підвищення престижності шахтарської праці”. Тривалий час викликає соціальну напругу в їх колективах незадоволення працівників рівнем заробітної плати. Як і півроку тому, тарифні ставки та посадові оклади, визначені на основі розрахункової величини 960 грн. 
    Також зростанню соціальної напруги в регіоні може викликати вірогідне закриття як неперспективних та нерентабельних шахт №1 «Нововолинська» та №9 «Нововолинська» Державного підприємства «Волиньвугілля». А це може призвести до звільнення тисяч шахтарів. Разом з тим, непросту ситуацію в галузі може покращити введення в експлуатацію, заплановане, до Дня Шахтаря 2013 року першого етапу шахти №10 «Нововолинська» 
    Є підстави передбачати імовірність ускладнень соціально-трудових відносин на підприємствах транспорту. Тривалий час залишається неподоланою проблема заборгованості із заробітної плати на Луцькому підприємстві електротранспорту (м. Луцьк). Як прогнозує відділення НСПП у Волинській області, в разі невирішення питання погашення заборгованості із заробітної плати, з високим ступенем імовірності не можна виключати застосування з боку працівників Луцького підприємства електротранспорту акцій протесту та інші ускладнення у сфері соціально-трудових відносин. 
    Підсумовуючи вищевикладений матеріал, Веремійчик О.В. відзначив про важливість співпраці з органами місцевої влади, Федерацією профспілок області, з Волинським обласним об’єднанням організацій роботодавців в розв’язання поставлених завдань і проблем, вирішення котрих сприятиме покращенню стабілізації стану соціально-трудових відносин на Волині. 
    Адже в підготовці прогнозу відділенням на першу половину 2013-го року, дуже корисною виявилась інформація наступних управлінь Волинської обласної державної адміністрації: 
    - головного управління економіки; 
    - головного управління агропромислового комплексу; 
    - головного управління праці, соціального захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи; 
    - управління культури і туризму; 
    - управління охорони здоров’я. 
    Відзначено також обширну та достовірну інформацію, котра була ефективно використана в підготовці прогнозу, від наступних обласних профспілкових організацій: 
    - Волинська територіальна організація профспілки працівників вугільної промисловості; 
    - Волинська об’єднана профспілкова організація працівників шляхового господарства; 
    - Волинська об’єднана профспілкова організація працівників освіти і науки України; 
    - Волинська об’єднана профспілкова організація працівників споживчої кооперації. 
    Важливим аспектом, про який також було наголошено, є прикута увага до роботи відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області зі сторони засобів масової інформації, адже це не лише сприяє покращенню позитивного іміджу служби, а й відкриває нові можливості підвищення правової культури сторін соціально-трудових відносин.
Comments