НОВИНИ‎ > ‎

На запрошення трудового колективу Державного підприємства «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» надано роз’яснення щодо порядку вступу у КТС

опубліковано 31 січ. 2017 р., 05:08 НСПП Волинь
 
30 січня 2017 року на запрошення найманих працівників та директора Державного підприємства «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» В.Гранюка начальником відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) В. Демидюком та завідувачем сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенком надано роз’яснення щодо порядку вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
 Причиною зустрічі стало ускладнення стану соціально-трудових відносин на ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» через заборгованість із виплати заробітної плати, в наслідок чого 27 січня наймані працівники провели акцію протесту на підприємстві.
 В ході зустрічі було обговорено причини виникнення заборгованості із заробітної плати та можливі шляхи вирішення питання в правовому полі. Начальник Відділення поінформував трудовий колектив державного підприємства про порядок вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», ознайомив з порядком формування вимог найманих працівників та визначення їх представницького органу. Після чого, наймані працівники обрали три представники від трудового колективу, які в подальшому будуть готувати документи для реєстрації колективного трудового спору (конфлікту).
 По закінченню учасники зустрічі домовились про подальшу тісну співпрацю з метою забезпечення конструктивного діалогу між керівництвом підприємства та найманими працівниками для вирішення питання заборгованості із заробітної плати. Також було досягнуто домовленості продовжити консультування трудового колективу ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» у разі необхідності юридичного супроводу.
 Наймані працівники та директор державного підприємства подякували працівникам Відділення за проведену роз’яснювальну роботу.
 Відділення постійно моніторить ситуацію на підприємстві, надаються рекомендації в межах компетенції.
Comments