НОВИНИ‎ > ‎

Організацію роботодавців Шацького району Волинської області визнано репрезентативною

опубліковано 13 вер. 2012 р., 06:30 НСПП Волинь   [ оновлено 13 вер. 2012 р., 07:16 ]
  
 
Відповідно до ст. 5 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та п. 2.1.2 «Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців» відбулось засідання Комісії відділення НСПП у Волинській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності Організації роботодавців Шацького району. За підсумками роботи Комісії, зазначену організацію роботодавців визнано репрезентативною.
    12 вересня 2012 року начальник відділення НСПП у Волинській області О. Клімович в урочистій обстановці вручив представнику ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Організації роботодавців Шацького району Свідоцтво про визнання її такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу. 
    Під час зустрічі між начальником відділення та представником Організації роботодавців Шацького району обговорювались питання подальшої взаємодії у питаннях врегулювання дестабілізаційних чинників, які негативно впливають на стан соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів та забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах району.
Comments