НОВИНИ‎ > ‎

Під час «круглого столу» обговорено проблеми в освітній галузі

опубліковано 29 січ. 2020 р., 05:54 НСПП Волинь
 
21 січня 2020 року у відділенні Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбувся «круглий стіл» із заступником голови Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України (далі – Профспілка) О.Матвіїшиним на тему: «Стан соціально-трудових відносин у закладах освіти Іваничівського району».
 Згідно порядку денного О. Матвіїшин доповів про погіршення стану соціально-трудових відносин у закладах освіти Іваничівського району Волинської області через несвоєчасну виплату заробітної плати.
 Він пояснив, що через недостатнє фінансування освітньої субвенції на 2019 рік, працівникам окремих закладів освіти Іваничівського району не виплачена заробітна плата за грудень 2019 року та існує загроза її невиплати у січні 2020 року.
 За словами О. Матвіїшина, органи місцевого самоврядування та виконавчої влади на місцях вживають заходи, спрямовані на забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, однак вирішити це питання лише за рахунок фінансового ресурсу місцевих бюджетів району у них не має можливості, потрібно залучати бюджети усіх рівнів.
 У ході зустрічі начальник Відділення В. Демидюк надав консультаційні та методичні роз'яснення щодо практичного застосування Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
 Також під час «круглого столу» були обговорені шляхи подальшої співпраці Відділення з Профспілкою та напрями їх спільної діяльності, що сприятиме стабілізації соціально-трудових відносин у закладах освіти та науки Волинської області.
 За підсумками роботи «круглого столу» у Відділенні проаналізовано отримані матеріали, а також сплановано відповідні заходи з метою недопущення загострення стану соціально-трудових відносин в установах та закладах освіти області.
Comments