НОВИНИ‎ > ‎

Під час узгоджувальної зустрічі вирішено першу вимогу у колективному трудовому спорі (конфлікті)

опубліковано 14 лип. 2015 р., 00:26 НСПП Волинь
 9 липня 2015 року за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) відбулась узгоджувальна зустріч із сторонами колективного трудового спору Сільськогосподарського виробничого кооперативу (далі – СВК) «Зоря», зареєстрованого розпорядженням НСПП від 13.05.2015 року № 122-р.
 В узгоджувальній зустрічі взяли участь: роботодавець СВК «Зоря» М.Шпак; голова профспілкового комітету, органу уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, Л. Мазелюк та заступник начальника – завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю.Сиротенко.
 В ході зустрічі присутні обговорили хід виконання вимог найманих працівників.
 Роботодавець СВК «Зоря» поінформував голову профспілкового комітету про те, що на сьогодні адміністрацією кооперативу вдалося стабілізувати фінансово-економічний стан, а це, в свою чергу, забезпечить виконання вимоги найманих працівників щодо своєчасної виплати заробітної плати. М.Шпак запропонував зняти з реєстрації першу вимогу найманих працівників, а саме:
 – «Відповідно до пункту 5.2 Колективного договору виплату заробітної плати здійснювати двічі на місяць, остаточна виплата до 5 числа, аванс до 15 числа наступного місяця. В день остаточної виплати заробітної плати працівникам видавати розрахункові листки про суму нарахованої та утриманої заробітної плати.
 Після обговорення питання своєчасної виплати заробітної плати голова профспілкового комітету Л. Мазелюк погодилась зняти з реєстрації першу вимогу найманих працівників.
 В результаті узгоджувальної зустрічі, сторони колективного трудового спору підписали Угоду про вирішення першої вимоги найманих працівників.
 Заступник начальника Відділення подякував всім присутнім за плідну співпрацю та наголосив на необхідності докласти максимум зусиль для прискорення вирішення колективного трудового спору в цілому.
Comments